вівторок, 29 червня 2021 01:06

Франція сенсаційно покинула Євро

Швейцарія створила головну сенсацію Євро. Фото: Gettyimages.com

У матчі 1/8 фіналу Євро-2020/21 збірна Франції в серії пенальті програла Швейцарії -4:5. Основний час гри завершився в нічию -3:3.

Що потрібно знати про гру в Бухаресті?

Швейцарія намагалася грати із Францією на рівних. На атаки суперника відповідати своїми.

Проблеми Франції із грою першим номером. Команді Дідьє Дешама важко вдавалися позиційні атаки. Антуану Грізманну та Кіліану Мбаппе не вистачало простору.

Дублі Карім Бензема та Харіса Сеферовича. Форвард "Реала" за 2 хвилини оформив дубль та вивів свою команду вперед на початку другого тайму. Нападник "Бенфіки" відкрив рахунок у матчі та перевів гру в овертайм.

Помилка Поля Погба. Втрата м'яча півзахисником "Ман Юнайтед" дозволила швейцарцям зрівняти рахунок у матчі.

Слабка гра від Кіліана Мбаппе. Лідер ПСЖ особливо нічого не показав, змарнував наявні моменти та не забив вирішальний пенальті.

Уго Льоріс парирував пенальті. Воротар "Тоттенегема" не дозволив Швейцарії подвоїти рахунок у матчі на початку другого тайму. Після чого Франції змогла забити тричі.

Кіліан Мбаппе провалив матч

Обидві команди проявили характер. Франція змогла переломити гру на початку другого тайму, а швейцарці перевести гру в овертайм.

Франція зарано повірила в перемогу. Після рахунку 3:1 команда Дешама розслабилася та була покарана.

В овертаймі французи були ближче до перемоги. Збірна Франція мала свої моменти, але так і не змогла забити.

Вирішальним стало бажання. Якщо швейцарці віддалися на повну грі, то Франція грала із запасом. Сподіваючись дотиснути суперника у потрібний момент. Швейцарія заслужила на перемогу.

Чвертьфіналістами Євро вже стали: Іспанія, Чехія, Бельгія, Італія, Данія, Швейцарія.

29 червня зіграють Україна - Швеція та Англія - Німеччина.

2 липня Швейцарія зіграє проти Іспанії в 1/4 фіналу.

Зараз ви читаєте новину «Франція сенсаційно покинула Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua