неділя, 12 липня 2009 17:53

Формула-1. Веббер уперше в кар"єрі виграв гонку

Австралійський гонщик команди "Ред Булл" Марк Веббер вперше в кар"єрі став переможцем "Гран-прі" в гонках "Формули-1", вигравши в Німеччині дев"ятий етап чемпіонату світу-2009.

Австралієць, який проводив свою 130-у гонку у "Великих призах", напередодні також вперше у кар"єрі завоював поул-позишн. Його шанси на перемогу в гонці знизилися після того, як на Веббера був накладений штраф у вигляді проїзду через піт-лейн за зіткнення на старті з Рубенсом Баррікелло з "Брауна".

Не дивлячись на штраф, Веббер зумів відстояти лідируючу позицію в гонці і фінішував першим з перевагою в 9,2 секунд над партнером по команді німцем Себастьяном Феттелем. Таким чином, у Німеччині Марк Веббер оформив перші в кар"єрі поул, виграш у гонці і переможний дубль.

4. Феррарі - 32

За матеріалами Турнір, Террикон, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Формула-1. Веббер уперше в кар"єрі виграв гонку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua