субота, 11 травня 2013 16:53

Формула-1. Ніко Росберг виграв кваліфікацію Гран-прі Іспанії

Ніко Росберг вдруге поспіль виграв кваліфікацію Формули-1. Після поул-позиції в Бахрейні пілот став найшвидшим на трасі "Каталунья-Монтмело" в передмісті Барселони.

Трохи менше трьох десятих секунди напарникові поступився Льюїс Хемілтон: внаслідок пілоти принесли команді Mercedes AMG перший ряд стартового поля. Третім став лідер загального заліку Себастьян Феттель на Red Bull, четверте місце зайняв його найближчий переслідувач Кімі Райкконен, який представляє Lotus.

П'ята і шоста сходинка дісталася товаришам по команді Ferrari Фернандо Алонсо і Феліпе Массі, причому іспанець перевершив партнера на одну тисячну секунди. Мексиканець Серхіо Перес виявився єдиним гонщиком McLaren, якому вдалося пробитися в третій сегмент кваліфікації: у підсумковому протоколі спортсмен посів дев'яту позицію. Переможець Гран-прі Іспанії 2009 Дженсон Баттон залишився 14-м.

Оновлений болід Caterham CT03 дозволив новачкові чемпіонату Гідо ван дер Гарде випередити конкурентів з команди Marussia. Голландець встановив 19-й час, а кращий пілот російської стайні Жюль Б'янкі став 20-м, повідомляє "Motor.ru".

22. Шарль Пік ("Кетерхем") - 1:25.070

Зараз ви читаєте новину «Формула-1. Ніко Росберг виграв кваліфікацію Гран-прі Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua