неділя, 27 вересня 2009 17:59

Формула-1. Хемілтон виграв Гран-прі Сінгапуру

Чемпіон світу з "Формули-1" англієць Льюїс Хемілтон з команди "Макларен" став переможцем Гран-прі Сінгапуру, 14-го етапу цьогорічного чемпіонату світу.

Хемілтон стартував з поул-позишн, упевнено лідирував протягом всієї гонки, не підпустивши до себе нікого із суперників. Для Льюїса, який втратив шанси захистити чемпіонський титул, це друга перемога в нинішньому сезоні.

Другим до фінішу прийшов пілот "Тойоти" німець Тімо Глок, а третім став іспанець Фернандо Алонсо з "Рено". Німець Себастьян Феттель з "Ред Булл" став четвертим, п"яте і шосте місце залишилися за лідерами чемпіонату світу, англійцем Дженсоном Баттоном і бразильцем Рубенсом Баррікелло, який виступає за "Браун".

Замкнули очкову вісімку фін Хейккі Ковалайнен з "Макларен" і поляк Роберт Кубіца з "БМВ-Заубер".

В особистому заліку чемпіонату світу Баттон впевнено лідирує, набравши 84 очки. У Баррікелло стало 69 очок. У трійку призерів входить і Феттель, на рахунку якого 59 очок. Хемілтон з 37 очками перемістився на шосте місце.

LiveSport.ru

Зараз ви читаєте новину «Формула-1. Хемілтон виграв Гран-прі Сінгапуру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua