неділя, 29 листопада 2015 19:39

Формула 1. Росберг виграв останню гонку сезону

Ніко Росберг. Фото: sports.ru

Гонщик команди "Мерседес" Ніко Росберг виграв останню гонку сезону, яка відбулася в Абу-Дабі. Німецький пілот, який напередодні виграв кваліфікацію, зумів утримати позицію в гонці і довести справу до перемоги.

Відзначимо, що для Ніко Росберга перемога в цій гонці стала 6-ю в цьому сезоні і третьою поспіль.

Другим фінішував Льюїс Хемілтон, який по завершенні етапу офіційно став чемпіоном світу 2015 року.

Останнє місце на подіумі дісталося гонщику Феррарі Кімі Райкконену, який не пустив на третє місце свого напарника по команді Себастьяна Феттеля.