пʼятниця, 25 травня 2018 00:47

Фінал жіночої Ліги чемпіонів: організація матчу, результат гри та готовність Києва до масштабних подій
12

Черга при вході на стадіон
Розважальна програма перед матчем
Перший тайм пройшов за невеликої переваги францужанок.
Українські та французькі вболівальники
Команди готуються до овер-таймів

В Києві на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського відбулась генеральна репетиція фіналу Ліги чемпіонів. У вирішальному поєдинку жіночої ЛЧ зустрілись німецький "Вольфсбург" та французький "Ліон". Gazeta.ua розповість про події перед матчем, сам поєдинок та царемонію нагородження.

Всі хто не зможе потрапити на основний фінал, очевидно вирішили побувати хоча б на жіночому. На вході утворились черги, однак турнікети збоїв не давали. Після двох кордонів поліції та металошукачів успішно пройшли на територію стадіону.

Автор: gazeta.ua
В чаші стадіону ситуація класична: за 10 хвилин до початку стадіон не заповнений і на половину. Дурна звичка українських вболівальників приходити вже на середину першого тайму.
Розважальна програма на високому рівні. Димове шоу, танцівники, виступи артистів. Та вишенька на торті - виступ української співачки Tayanna перед самим входом команд на поле.
Команди вийшли на поле, відлунав гімн Ліги чемпіонів. Але не той що ми звикли чути на матчах чоловічої ЛЧ. Більш спокійна мелодія, яка дуже нагадує колишній гімн Ліги Європи.
Матч команди розпочали спокійно. Навіть надто спокійно. За 30 хвилин першого тайму команди не створили жодного моменту. Вже на прикінці тайму гравці "Ліона" перехопили ініціативу та створили кілька небезпечних моментів. Перший тайм завершився нудними нулями.

До середини тайму стадіон заповнився. Як пізніше оголосили - більше 14 тисяч фанатів було присутньо на поєдинку. Вболівальників зовсім не засмучувала нудна гра у виконанні команд. Досить відчутна армія французьких вболівальників співала пісень та гнала своїх дівчат вперед.
В другому таймі свято футболу продовжилось. Поки францужанки намагались "розпечатати" ворота німкень вболівальники запускали хвилю, влаштовували імпровізоване світлове шоу та просто насолоджувались футболм. Фанати однаково підтримували обидві команди - хотіли побачити голи. "Ліон" заволодів відчутною перевагою, та мав кілька непоганих моментів щоб відкрити рахунок. Однак не судилось. Гра перейшла в овер-тайм.
В додатковий час і розпочалось все найцікавіше. Доля Кубка ЛЧ врішилась протягом десяти хвилин.
Досить несподівано на 93 хвилині німкені відкрили рахунок. З-за меж штрафного влучно пробила Хардер. Однак вже за три хвилини німкень підвела Олександра Попп. Нападниця за грубий фол отримала другу жовту картку та залишила свою команду в меншості.
"Ліон" миттєво покарав суперниць. Протягом п`яти хвилин Анрі, Ле Соммер та Хегерберг забили по голу та зробили вагому заявку на перемогу в матчі. За 4 хвилини до кінця матчу добила "Вольвсбург" Каміль Абілі.
  Францужанки святкують взяття воріт
Остаточний рахунок 4:1 цілком відображає силу команд на сьогоднішній день.
Першими на нагородження пішла бригада арбітрів. Варто відзначити, що серед них була й українська рефері Катерина Монзуль, яка відпрацювала матч резервним арбітром.
Однак був і неприємний момент. Хоч футбольні функціонери й зявляли про те що логотипи "Газпрому" прибрали з Києва на стадіоні вони все одно були
  На матчі були розміщені логотипи "Газпрому"

В цілому, від матчу та його організації - враження позитивне. Стюарди з легкістю відповідали англійською іноземним фанатам.Вболівальники показали себе з найкращої сторони: матч пройшов без ексцесів. На стадіоні було комфортно та затишно. Свято футболу вдалось на славу. Сподіваємось і основний фінал пройде на такому ж високому рівні.
Фінал Ліги чемпіонів 2017/18 відбудеться 26 травня. Матч відбудеться на НСК "Олімпійський". Стартовий свисток о 21:45. В фіналі зіграють англійський "Ліверпуль" та іспанський "Реал".
Зараз ви читаєте новину «Фінал жіночої Ліги чемпіонів: організація матчу, результат гри та готовність Києва до масштабних подій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua