неділя, 29 вересня 2019 09:03

Фінал чоловічого спринту на чемпіонаті світу. П'ятеро вибігли із 10 секунд

Вперше в історії 5 спортсменів вибігли із 10 секунд. Фото Рейтерс

У другий змагальний день на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі (Катар) було розіграно шість комплектів нагород.

Про це повідомляє glavcom.ua

Родзинкою всього турніру стала чоловіча стометрівка. Змагання вийшли вельми яскравими. Достатньо сказати, що з десяти секунд вибігло відразу п'ять учасників. Чемпіоном став американець Крістіан Коулман, подолав дистанцію за 9,76 секунди, що на п'ять сотих краще його власного найкращого результату, показаного в червні на турнірі в американському Пало-Альто. Цей результат також став найліпшим серед усіх спортсменів в нинішньому сезоні.

Друге місце з часом 9,89 секунди посів ще один американець Джастін Ґетлін. Трійку призерів замкнув Андре Де Ґрасс із Канади (9,90 секунди). Також із десяти секунд вибігли Акані Сімбіне з ПАР (9,93) і ямаєць Йоан Блейк (9,97).

Представниця Нідерландів Сіфан Гассан стала чемпіонкою світу в бігу на дистанції 10 тисяч метрів. Гассан прийшла до фінішу, подолавши дистанцію за 30 хвилин 17,62 секунди. Другою стала спортсменка з Ефіопії Летесенбет Ґіді (30.21,23), третьою – кенійка Агнеш-Джебет Тіроп (30.25,20).

Стрибун у довжину з Ямайки Таджай Ґейл переміг у змаганнях стрибунів у довжину. Він показав результат 8,69 метра, на чотири сантиметри поліпшивши досягнення сезону кубинця Хуана Ечеваррії (8,65) на змаганнях у Цюріху в серпні. Сам Ечеваррія з результатом 8,34 метра здобув бронзову нагороду. Його випередив американець Джефф Гендерсон (8,39 м).

Українці у всіх цих видах представлені не були.

Зараз ви читаєте новину «Фінал чоловічого спринту на чемпіонаті світу. П'ятеро вибігли із 10 секунд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua