пʼятниця, 02 листопада 2012 09:48

ФФУ оштрафувала на велику суму "Дніпро" і запорізький "Металург"

ФФУ оштрафувала на велику суму "Дніпро" і запорізький "Металург"
Фани "Дніпра" розорили клуб на 50 тисяч грн Фото : ultras.org.ua

1 листопада відбулося чергове засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України, який прийняв ряд рішень про покарання клубів, тренерів і гравців.

Найбільші штрафні санкції були застосовані до ФКА "Дніпро"(Дніпропетровськ), який був покараний за порушення Регламенту 28 жовтня під час матчу 13-го туру Епіцентр Чемпіонату України з "Карпатами"(Львів).

За скандування уболівальниками нецензурних виразів і кидання сторонніх предметів в ігрову зону "Дніпро-Арени" клуб оштрафований на 50 000 гривен. Ще 40 000 гривен штрафу призначені за трансляцію на табло стадіону відеоповторів небезпечних і спірних моментів(це вже третє таке порушення з боку дніпропетровського клубу).

Чималі штрафи призначені для ФКА "Металург"(Запоріжжя). По-перше, 25 000 гривен - за ненадання автобуса команді гостей перед матчем 13-го туру Чемпіонату України з "Чорноморцем"(Одеса), що є порушенням ст.12 Регламенту змагань Прем'єр-ліги. По-друге, 50 000 гривен - за неправомірні дии власних уболівальників 26 жовтня 2012 під час матчу 13-го туру "Металург"(Запоріжжя) - "Чорноморець"(Одеса).

Зараз ви читаєте новину «ФФУ оштрафувала на велику суму "Дніпро" і запорізький "Металург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.01.2010 13:57:53Андрей195.39.211.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ситуация с Тигипко не нова. Торгуется лицемер, как подороже продаться.Он дважды был первым вице-премьером с Лазаренко и Тимошенко воровал за счет газовых махинаций. Не зря его деньги в той же офшорной кампании на Кипре, как и у Тимошенко.Но даже не это-главное. Сейчас в Одессе и его родном Днепре его финансово поддержал чистый криминалитет. В Одессе-ксенофоб-фашист Игорь Марков, известный криминальный авторитет ?Марадона , а в Днепре- Загид Краснов - дагестанский криминальный талант. Скажи мне - кто твой друг, и я скажу - кто ты
22.01.2010 13:09:44Володимир193.34.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ех, народ, народ... Де ж ви в першому турі були? Тігіпко таки найкраща кандидатура. Те що чоловік має гроші, то його справа. Заробив не так, скажімо, як власник Межигір"я. А тепер до чого дійшло? Тупа й обмежена особа буде нами керувати? Це ще пів біди. А найстрашніше те, що його команда потратила на вибори мільярди. От і після виборів вони поведуться, як монголо-татари, бо ж треба буде ті грошу відібрати. То за цього недоумка будуть голосувати тільки ті, кому Україна по барабану - "московська грязь", як писав Шевченко.
22.01.2010 12:35:19володимир93.180.223.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ОТ якби Тигипко отдав свои голоса за Януковича-я б зрадив би...ото мужик!
22.01.2010 12:33:12олена93.180.223.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
от якби тимошенко в 2 туре поддержала януковича-от би я рада була.........
22.01.2010 12:31:11с ын козачий93.180.223.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
не я буду -не быть Юле президентом!!Это я вам говорю-сын козачий из киева.....
22.01.2010 11:37:17сын козачий94.27.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Легче всего ставить палки в колеса.Так хотят все, так званые кандидаты, в т. ч. Тигипко.Я думаю идеала-мессию мы не дождемся,а если взятся вместе и помочь,подсказать тому кто станет прзидентом, страна быстрее выберется из кризиса.А президент - Юля.У Януковича и так высокая должность для его интелекта....
22.01.2010 11:06:23Циля Владимировна Капительман-щира украинка))94.179.212.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тигипко просто скромничает ,с тиМОШЕННИЦЕЙ он ни при каком раскладе и рядом не станет.)))
22.01.2010 10:59:52Олена193.110.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
от якбы Тигіпко підтримав Тимошенко вийшла б гарна команда. він сильний економіст і досить розумна людинавін ніколи не буде двічі робити такі помилки. знає прекрасно, що Янукович це просто маріонетка в руках массонської мафії з ним ніколи не домовитися.
22.01.2010 10:42:46Земляк82.209.235.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
?1.Вы сильно не обольщайтесь на счет вора в законе Тигипка.Он просто отмывает таким образом не учтенное бабло.И выборы в презы как раз тот шанс.Ведь за ним ни какой команды,Выскочка.А часть народа и увероваловала в этакого популистко-демократического мессию.Ведь он сам испугался(думаю дай попробую чем народ не шутит),ведь управлять лопатой гребя себе бабло в карман,это не государством и экономикой управлять.Вот потому и ответ от лукавого,ни скем не договариваюсь,под прекытием тово же одураченного электората. В настоящее время он даже на пост премьера не готов.Мозгов не хватает,просто министриком куда не шло.Как пример Тимошенко тоже сиганула не в те сани.А народ вед по большому счету не думает,а так,очень любит слушать пустые пестни. .Ведь ни кому не вдомек какое прошлое у этого горе _выдвеженца.Так что не надо спешит с выводами.Его место пока (в раскладе) или ящик или третьтя полка,но и то как повезет.И я думаю что народ сам поймет что это ошибка,не то заглотнул.И часть будет голосовать за Януковича.
22.01.2010 10:23:22Володимир92.112.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Навіщо Тигібку чужі проблеми. Виходець з комсомолу в банкіри. Йому треба свій кусочок України і там побудувати свій комунізмік, і на цьому будувать подальшу карєру можновладця.
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути