понеділок, 08 червня 2009 10:40

Ф-1. Баттон підкорив Гран-прі Туреччини

Пілот "Брауна" Дженсон Баттон став переможцем гонки Гран-прі Туреччини - сьомого етапу чемпіонату світу з "Формули-1".

Другим фінішував пілот "Ред Булл" Марк Веббер, трійку лідерів замкнув ще один представник "Ред Булл" - Себастьян Феттель.

Місця з 4 по 8 зайняли: Ярно Труллі з "Тойоти", Ніко Росберг з "Вільямс", пілот "Фераррі" Феліпе Масса, Роберт Кубіца ("БМВ-Заубер"), і ще один пілот "Тойоти" - Тімо Глок.

Ця перемога стала для Дженсона Баттона шостою в сезоні. У загальному заліку пілот "Брауна" набрав 61 очко і на 26 балів випереджає другого пілота команди бразильця Рубенса Барікелло.

У Кубку Конструкторів "Ред Булл" наблизився до "Брауну" завдяки подвійному подіуму.