середа, 13 жовтня 2010 09:56

Євро-2012. Відбір. Англія не забила Чорногорії, Азербайджан образив Туреччину. Всі результати матчів

У вівторок відбулися матчі четвертого ігрового дня відбірного циклу чемпіонату Європи 2012 року. Головна сенсація дня - перемога збірної Азербайджану над командою Туреччини - 1:0. У цій же групі А суперрезультативний матч видали Бельгія та Австрія. Ще за три хвилини до фінального свистка, австрійці, граючи в меншості, вигравали - 3:2, але потім за три хвилини пропустили два м'ячі і вже в компенсований час вирвали одне очко - 4:4.

У групі В росіяни на виїзді завдяки голу Кержакова обіграли македонців і з дев'ятьма очками стали одноосібними лідерами. У переслідувача відразу троє: ірландці з словаками, що розійшлися внічию - 1:1, і вірмени, що розгромили андоррців.

У групі С матч Італії та Сербії був перерваний на восьмій хвилині через заворушення на гостьовій трибуні. Естонці після сенсаційної перемоги над сербами поступилися на своєму полі словенцям, а північноірландці після нічиї з італійцями не змогли здолати на виїзді Фарери - 1:1.

У групі D вимальовується пара лідерів. Французи здолали Люксембург - 2:0, а білоруси з таким же рахунком були сильнішими Албанії.

Безперечний лідер групи E збірна Нідерландів на своєму полі розгромила шведів - 4:1. У гонитві за "помаранчевими" угорці, які на виїзді обіграли непростих фінів - 2:1.

Збірна Грузії упустила відмінний шанс очолити групу F. Гарний гол латвійця Цауні в компенсований час приніс закавказцям вже третю нічию. На перше місце вийшла команда Греції, яка обіграла ізраїльтян з рахунком 2:1, причому всі три м'ячі забивали грецькі футболісти.

Головна сенсація відбіркового циклу збірна Чорногорії зуміла відстояти нульову нічию в Англії. У чорногорців максимум при мінімумі: 10 очок після чотирьох матчів при різниці м'ячів - 3:0.

У групі I іспанці в непростому виїзному поєдинку зуміли обіграти шотландців - 3:2, а чехи скромно взяли три очки з Ліхтенштейном - 2:0.

Євро-2012. Відбіркові матчі. 4-й тур

Казахстан - Німеччина - 0:3 (0:0)

Голи: Клозе, 49 (0:1); Гомес, 76 (0:2); Подольські, 85 (0:3)

Азербайджан - Туреччина - 1:0 (1:0)

Голи: Садихов, 38 (1:0)

Бельгія - Австрія - 4:4 (1:2)

Голи: Восс, 11 (1:0); Шимер, 14 (1:1); Арнаутович, 29 (1:2); Феллаїні, 47 (2:2); Шимер, 62 (2:3); Огунжімі, 87 (3:3); Ломбартс, 90 (4:3); Гарник, 93 (4:4)

Македонія - Росія - 0:1 (0:1)

Голи: Кержаков, 8 (0:1)

Словаччина - Ірландія - 1:1 (1:1)

Голи: Леджер, 16 (0:1); Дюріца, 36 (1:1)

Вірменія - Андорра - 4:0 (3:0)

Голи: Казарян, 4 (1:0); Мхітарян, 16 (2:0); Мовсісян, 33 (3:0); Піззеллі, 52 (4:0)

Естонія - Словенія - 0:1 (0:0)

Голи: Сидоренков, 66 (автогол) (0:1)

Фарерські о-ви - Північна Ірландія - 1:1 (0:0)

Голи: Хольст, 60 (1:0); Лафферті, 76 (1:1)

Італія - Сербія - матч перерваний через заворушення уболівальників

Білорусь - Албанія - 2:0 (1:0)

Голи: Родіонов, 10 (1:0); Кривець, 77 (2:0)

Франція - Люксембург - 2:0 (1:0)

Голи: Бензема, 22 (1:0); Гуркюфф, 76 (2:0)

Голландія - Швеція - 4:1 (2:0)

Голи: Хунтелаар, 4 (1:0); Афеллай, 37 (2:0); Хунтелаар, 55 (3:0); Афеллай, 59 (4:0); Гренквіст, 69 (4:1)

Фінляндія - Угорщина - 1:2 (0:0)

Голи: Салай, 50 (0:1); Форссель, 86 (1:1); Джуджак, 94 (1:2)

Сан-Марино - Молдова - 0:2 (0:1)

Голи: Жосан, 20 (0:1); Дорош, 86 (пенальті) (0:2)

Греція - Ізраїль - 2:1 (1:0)

Голи: Салпігідіс, 22 (1:0); Спіропулос, 59 (автогол) (1:1); Карагуніс, 63 (пенальті) (2:1)

Латвія - Грузія - 1:1 (0:0)

Голи: Сірадзе, 74 (0:1); Цауня, 91 (1:1)

Англія - Чорногорія - 0:0 (0:0)

Швейцарія - Уельс - 4:1 (2:1)

Голи: Штокер, 8 (1:0); Бейл, 13 (1:1); Штреллер, 21 (2:1); Інлер, 82 (пенальті) (3:1); Штокер, 89 (4:1)

Данія - Кіпр - 2:0 (0:0)

Голи: Расмуссен, 48 (1:0); Лоренцен, 81 (2:0)

Ісландія - Португалія - 1:3 (1:2)

Голи: Кріштіану Роналду, 3 (0:1); Хельгусон, 17 (1:1); Рауль Мейрелеш, 27 (1:2); Поштіга, 72 (1:3)

Шотландія - Іспанія - 2:3 (0:1)

Голи: Вілья, 44 (0:1); Іньєста, 55 (0:2); Нейсміт, 58 (1:2); Піке, 66 (автогол) (2:2); Льоренте, 79 (2:3)

Ліхтенштейн - Чехія - 0:2 (0:2)

Голи: Нецід, 12 (0:1); Кадлець, 29 (0:2)

За матеріалами Террикон

Зараз ви читаєте новину «Євро-2012. Відбір. Англія не забила Чорногорії, Азербайджан образив Туреччину. Всі результати матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua