вівторок, 07 червня 2016 12:23

"Якщо Суркіс назве мене ще й наркоманом, точно подам на нього до суду" - Леоненко

"Якщо Суркіс назве мене ще й наркоманом, точно подам на нього до суду" - Леоненко
Віктор Леоненко. Фото: shahta.org

Експерт "Великого футболу" Віктор Леоненко відповів на слова Ігоря Суркіса про його надмірному вживанні алкоголю.

"Посміявся, коли прочитав, що Ігор Михайлович у своєму останньому інтерв'ю назвав мене алкашом. Ким я у них вже тільки не був. Хіба наркоманом ще не називали", - сказав Віктор Євгенович.

"Коли я став найкращим футболістом, Суркісів ніхто не знав" - Леоненко

"Якщо таке станеться, то вже точно подам на пана Суркіса до суду. Втім, я й зараз міг би судитися, адже Ігор Михайлович ніколи мене п'яним не бачив", - підкреслив він.

Відзначимо, що в своєму останньому великому інтерв'ю президент "Динамо" Ігор Суркіс сказав, що коти Леоненко розбираються у футболі краще, ніж він сам.

Зараз ви читаєте новину «"Якщо Суркіс назве мене ще й наркоманом, точно подам на нього до суду" - Леоненко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути