неділя, 14 жовтня 2012 15:41

Джокович переміг Маррея і став чемпіоном Мастерса в Шанхаї
5

Сербський тенісист Новак Джокович став переможцем турніру у Шанхаї. У фіналі 25-річний уродженець Белграда, який займає в рейтингу АТР другу сходинку, виграв у третьої ракетки світу - свого ровесника з Великої Британії Енді Маррея.

Матч тривав 3 години 20 хвилин і завершився з рахунком 5/7, 7/6 (11), 6/3 на користь тенісиста з Сербії.

Джокович зробив за зустріч п'ять брейків проти шести, три ейси і чотири помилки на подачі. На рахунку Маррея - чотири подачі навиліт і три подвійні помилки.

У другому сеті британець подавав на матч за рахунку 5/4 - вів 30:0, а потім 40:30, проте виграти гейм на власній подачі не зумів. На тай-брейку він мав ще чотири матчбола, але в підсумку віддав суперникові сет та ініціативу в матчі.

Ця перемога дозволила Джоковичу збільшити перевагу над Марреєм в особистих зустрічах - 9:7. Титул, завойований в Шанхаї, став для Новака 33-м в кар'єрі. Чемпіон турніру Shanghai Rolex Masters отримає $ 669,450 призових і 1000 рейтингових очок.

Його суперник по фіналу Енді Маррей отримає відповідно 600 рейтингових очок і $ 328,260.

Зараз ви читаєте новину «Джокович переміг Маррея і став чемпіоном Мастерса в Шанхаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua