вівторок, 08 березня 2022 10:27

Два повних подіуми та дев'ять медалей. Україна вдало провела четвертий день на Паралімпіаді

У четвертий змагальний день на Паралімпіаді-2022 у Пекіні скарбничка збірної України поповнилася дев'ятьма нагородами. Українці здобули дві золотих, чотири бронзових та три срібних нагороди та два рази завоювали весь медальний подіум. Всі нагороди українці здобули у біатлоні.

Першу медаль для України здобув Радь Тарас. Українець фінішував третім на середній дистанції сидячи.

Українки зайняли весь призовий подіум в середній дистанції стоячи. Буй Ірина виграла "золото", Кононова Олександра фінішувала другою, а бронзова нагорода у Ліщенко Людмили.

Георгій Вовчинський став другий в середній дистанції.

Також "срібло" в активі Оксани Шишкової. Вона змагалася в середній дистанції серед спортсменів із вадами зору.

У чоловіків українці здобули весь медальний подіум в біатлоні в середній дистанції з вадами зору. Золоту нагороду виграв Лук'яненко Віталій, "бронза" у Ковалевського Анатолія, а срібна нагороду отримав Суярко Дмитро.

Таким чином, на рахунку України вже 17 нагород, сім золотих, шість срібних та чотири бронзових.

У медальному заліку наша команда пропустила вперед Китай, який завоював уже 27 медалей.

Автор: beijing2022.cn
  Медальний залік Паралімпіади-2022 після четвертого змагального дня

Паралімпійські ігри в Пекіні відбудуться з 4 по 13 березня. Усього на Паралімпіаді-2022 буде розіграно 78 комплектів нагород.
Збірна України буде змагатися в біатлоні та лижних перегонах. Представляють нашу країну 20 спортсменів і дев'ять спортсменів-лідерів (гайдів).

Зараз ви читаєте новину «Два повних подіуми та дев'ять медалей. Україна вдало провела четвертий день на Паралімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua