четвер, 24 травня 2012 09:55

Дует наших синхроністок виграв "бронзу" чемпіонату Європи

Українки Дарія Юшко та Ксенія Сидоренко посіли третє місце ФОТО: sportonline.ua

23 травня в Ейндховені (Голландія) стартував чемпіонат Європи з синхронного плавання. Дуети виступили з довільною програмою.

Українки Дарія Юшко та Ксенія Сидоренко посіли третє місце, набравши 92,200 бала.

Виграли довільну програму росіянки Наталія Іщенко та Світлана Ромашина (97,760), другими були іспанки Андреа Фуентес / Вона Карбонель (95,910).

Сьогодні дуети виступлять з технічною програмою, а 27 травня відбудеться фінал в цьому виді змагань.

Синхронне плавання. Чемпіонат Європи. Ейндховен (Голландія) .23 травня

Дуети. Довільна програма.

1. Наталя Іщенко / Світлана Ромашина (Росія) - 97,760 бала

2. Андреа Фуентес / Она Карбонель (Іспанія) - 95,910

3. Дар'я Юшко / Ксенія Сидоренко (Україна) - 92,200

Зараз ви читаєте новину «Дует наших синхроністок виграв "бронзу" чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua