понеділок, 04 січня 2021 09:13

Дубль Роналду допоміг "Ювентусу" перемогти Удінезе

Дубль Роналду допоміг "Ювентусу"  перемогти Удінезе
Кріштіану Роналду виступає в Серії А вже третій сезон. Фото: REUTERS

У 15-му турі чемпіонату Італії "Ювентус" на своєму полі розгромив "Удінезе" - 4:1.

На початку зустрічі забитий м'яч гостей був скасований після перегляду відеоповтору. Наприкінці тайму Кріштіану Роналду вивів "Ювентус" вперед.

Після перерви Федеріко К'єза подвоїв перевагу команди Андреа Пірло. На 70-й хв. Роналду забив свій 2-й гол у поєдинку. У кінцівці зустрічі команди обмінялися голами Марвіна Зегелара і Пауло Дибали.

"Ювентус" піднявся на 5-ту позицію в Серії А. У наступному турі, який заплановано на 6 січня, команда Андреа Пірло зіграє в гостях проти "Мілана".

Зараз ви читаєте новину «Дубль Роналду допоміг "Ювентусу" перемогти Удінезе». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua