пʼятниця, 03 грудня 2021 09:10

Дубль Роналду допоміг "Манчестер Юнайтед" перемогти "Арсенал"

Кріштіану Роналду повернувся в "МЮ" влітку 2021 року. Фото: REUTERS

У матчі 14-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" удома переміг "Арсенал" - 3:2.

Каноніри забили скандальний гол на початку першого тайму: Еміл Сміт-Роу забив м'яч, хоча голкіпер "МЮ" Давід Де Ґеа лежав на газоні після зіткнення із Фредом. Після підказки VAR головний арбітр Мартін Аткінсон вирішив зарахувати м'яч.

Господарі відігралися наприкінці першого тайму зусиллями Бруну Фернандеша.

Після перерви Кріштіану Роналду вивів "МЮ" вперед і забив свій 800-й гол у кар'єрі. За хвилину "Арсенал" зрівняв рахунок - відзначився Мартін Едеґор. А на 70-й хв. португалець реалізував пенальті й приніс манкуніанцям перемогу.

Новий головний тимчасовий тренер "МЮ" Ральф Ранґнік спостерігав за матчем із трибун, а керував командою Майкл Каррік. Після матчу виконувач обов'язків покинув посаду в "МЮ".

Після цього матчу "Манчестер Юнайтед" набрав 21 очко й перемістився на сьому позицію турнірної таблиці АПЛ. В "Арсенала" 23 очки та п'яте місце.

У турнірній таблиці лідирує "Челсі". В "Ман Сіті" й "Ліверпуля" на одне й два очки менше відповідно.

У наступному турі манкуніанці зіграють проти "Крістал Пелас" удома.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Роналду допоміг "Манчестер Юнайтед" перемогти "Арсенал"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua