субота, 24 березня 2012 10:21

Дубль Луїса Адріано забезпечив "Шахтарю" виїзну перемогу над "Волинню"

Гравці "Шахтаря" святкують гол у ворота "Волині" ФОТО: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" у матчі 24-го туру української прем'єр-ліги обіграв на виїзді луцьку "Волинь" з рахунком 2:1.

На 25-й хвилині матчу Фернандіньо по центру віддав передачу врозріз захисників "Волині" на Луїса Адріано, який переграв один на один голкіпера господарів Шеліхова.

Команді Анатолія Дем'яненка вдалося відігратися за п'ять хвилин до перерви, коли навіс Скоби з правого флангу завершився точним ударом Пилипчука.

"Шахтарю" вдалося вирвати перемогу лише на 88-й хвилині поєдинку, коли Пічкур недозволеним прийомом зупинив у своєму карному майданчику Шевчука, а Луіс Адріано впевнено реалізував 11-метровий удар.

Україна. Прем'єр-ліга

24-й тур

Волинь (Луцьк) - Шахтар (Донецьк) - 1:2

Голи: Адріано, 25 (0:1); Пилипчук, 39 (1:1); Адріано, 88 (1:2, пен).

Зараз ви читаєте новину «Дубль Луїса Адріано забезпечив "Шахтарю" виїзну перемогу над "Волинню"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua