субота, 01 грудня 2012 10:43

Дубль Ель-Шаараві, два вилучення: "Мілан" обіграв "Катанію"

Ель-Шаараві знову не пішов з поля без забитих голів. Фото: talksport.co.uk

У матчі 15-го туру італійської серії А "Мілан" на виїзді обіграв "Катанію".

Рахунок в матчі був відкритий на 11-й хвилині - відзначився захисник господарів Нікола Легроттальє. "Мілан" зумів зрівняти рахунок і вийти вперед у другому таймі - спочатку відзначився Стефан Ель-Шаараві, через три хвилини Кевін-Прінс Боатенг вивів гостей вперед, а в компенсований час Ель-Шаараві оформив дубль.

Варто також відзначити, що на початку другого тайму "Катанія" залишилася в меншості - був вилучений Пабло Барр'єнтоса, а на 90-й хвилині поле залишив Кевін-Прінс Боатенг після прямої червоної картки.

Італія. Серія А

15-й тур

Катання (Катанія) - Мілан (Мілан) - 1:3

Голи: Легроттальє, 11 (1:0); Ель-Шаараві, 53 (1:1); Боатенг, 56 (1:2); Ель-Шаараві, 90 +2 (1:3).

Попередження: Барр'єнтоса 41; Беллуші, 86; Роліньйо, 90 +5 - Ель-Шаараві, 54; Амеліа, 61.

Вилучення: Барр'єнтоса, 49 - Боатенг, 90.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Ель-Шаараві, два вилучення: "Мілан" обіграв "Катанію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua