понеділок, 21 жовтня 2013 12:58

Дортмундська "Боруссія" продовжує гонку за "Баварією": результати 9-го туру бундесліги

У Німеччині пройшли матчі 9-го туру бендесліги.

"У першому таймі у нас нічого не виходило, не вистачало концентрації. Так часто буває після перерви на матчі збірних. У другому ми зібралися, і це допомогло", - сказав капітан "Баварії" Філіп Лам, чия команда пропустила першою в поєдинку з "Майнцем".

Після перерви "Баварія" забила чотири голи. Мюнхенці як і раніше займають перше місце, на очко випереджаючи дортмундську "Боруссію", яка впоралася з "Ганновером" - 1:0.

Також у суботу "Байєр" здолав з рахунком 2:1 "Хоффенхайм", а "Шальке -04" у доданий час дотиснув "Айнтрахт" з Брауншвейга - 3:2, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Німеччини

9-й тур

Гамбург - Штутгарт 3:3 (1:2, 2:1)

Голи: 0:1 - 3 Максим, 1:1 - 22 Ласогга, 1:2 - 37 Гентнер, 2:2 - 55 Байстер, 2:3 - 64, автогол Джуру, 3:3 - 67 ван дер Варт.

Вилучення: Рюдігер, 84 (Штутгарт).

Аугсбург - Вольфсбург 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 1:0 - 10 Вернер, 1:1 - 35 Арнольд, 1:2 - 42 Л. Густаво.

Хоффенхайм 1899 - Байєр 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 26 Сем, 0:2 - 70 Кісслінг, 1:2 - 88 Шипплок.

Байєр - Лено, Гільберт (Дж. Донаті, 86), Волльшайд (Спахіч, 46), Топрак, Беніш, Райнхарц, Сем (Круз, 80), Г. Кастро, Рольфес, Хегелер, Кісслінг.

Голи: 1:0 - 50 Кадлець, 1:1 - 86 Дрмич.

Баварія - Майнц 4:1 (0:1, 4:0)

Голи: 0:1 - 44 Паркер, 1:1 - 50 Роббен, 2:1 - 52 Мюллер, 3:1 - 69 Манджукіч, 4:1 - 82, пенальті Мюллер.

Баварія - Нойєр, Рафінья (Гетце, 46), Дж.Боатенг, Данте (Алаба, 43), Контенто, Лам, Роббен, Швайнштайгер, Кроос, Мюллер, Манджукич (Кірхгофф, 74).

Вердер - Фрайбург 0:0 (0:0, 0:0)

Айнтрахт Б - Шальке -04 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 1:0 - 20 Адемі, 1:1 - 29 Макс Майер, 2:1 - 59 Бельарабі, 2:2 - 65 Горетцка, 2:3 - 90 Нойштедтер.

Боруссія Д - Ганновер 96 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 4 , пенальті Ройс.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Гросскройтц, Суботіч, Папастатопулос, Дурм, Бендер, Шахін, Обамеянг (Шибер, 90), Мхітарян (Хофманн, 80), Ройс (Блашчіковскі, 66), Левандовскі.

Герта - Боруссія М 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 36 Рамос.

Вилучення: Штранцль, 90 (Боруссія М).

Зараз ви читаєте новину «Дортмундська "Боруссія" продовжує гонку за "Баварією": результати 9-го туру бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua