субота, 19 липня 2025 20:16

DOROFEEVA виконає гімн України перед боєм Усика проти Дюбуа на "Вемблі"

DOROFEEVA виконає гімн України перед боєм Усика проти Дюбуа на "Вемблі"
DOROFEEVA виконає гімн України. Фото: скрін відео

У суботу, 19 липня, на лондонському стадіоні "Вемблі" пролунає гімн України у виконанні співачки Наді Дорофєєвої. Виступ відбудеться перед реваншем між українським чемпіоном світу в надважкій вазі Олександром Усиком та британцем Даніелем Дюбуа.

Про це повідомили організатори поєдинку з промоутерської компанії Queensberry Promotions, пише Tribuna.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усик та Дюбуа провели дуель поглядів перед поєдинком на Вемблі

"Одна з найвідоміших поп-зірок України DOROFEEVA виконає національний гімн, підтримуючи українського чемпіона", - йдеться в офіційному повідомленні.

Надя Дорофєєва - співачка та авторка пісень, яка з 2010 до 2020 року виступала у складі популярного гурту "Время и Стекло", а нині активно розвиває сольну карʼєру та веде актувну громадську компанію на підтримку України.

Усик і Дюбуа дали останні коментарі напередодні бою на "Вемблі" в Лондоні. Боксери проведуть реванш.

Зараз ви читаєте новину «DOROFEEVA виконає гімн України перед боєм Усика проти Дюбуа на "Вемблі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути