середа, 14 березня 2012 10:35

Долгополов зіграє з Надалем в Індіан-Уеллсі

У ніч на 14 березня в Індіан-Уеллсі (США) на турнірі АТР BNP Paribas Open з призовим фондом $ 4.694.969 пройшли матчі третього кола.

21-а ракетка світу 23-річний українець Олександр Долгополов вийшов в 1/8 фіналу, здобувши у трьох партіях перемогу над 26-річним кіпріотом Маркосом Багдатісом, який займає в рейтингу АТР 47-е місце - 6:4, 5:7, 6: 4.

Поєдинок тривав 2 години 19 хвилин. За цей час Олександр зробив 5 брейків, на що Маркос відповів чотирма. На рахунку українця 8 подач навиліт, 41 активно виграний м'яч при 1 подвійній і 63 невимушених помилках. У Багдатіса 4 ейси, 18 віннерсів і 8 подвійних, 45 невимушених помилок. Тепер рахунок в особистому протистоянні тенісистів став 3:1 на користь українця.

За вихід до чвертьфіналу змагань Долгополов побореться із другою ракеткою світу 25-річним іспанцем Рафаелем Надалем.

У матчі третього кола Надаль без проблем обіграв свого 25-річного співвітчизника Марселя Гранольєрса, який займає у світовому рейтингу 26-е місце, з рахунком 6:1, 6:4. За 1 годину 27 хвилин Рафаель тричі взяв подачу суперника і відіграв обидва брейк-пойнта. Надаль виконав 4 ейси проти двох у суперника, при цьому в обох по одній подвійній помилці.

Раніше Долгополов і Надаль зустрічалися двічі і обидва рази переможцем виходив іспанець.

Теніс. АТР. BNP Paribas Open. Індіан-Уеллс (США). Відкриті корти (хард). Призовий фонд $ 4.694.969.