понеділок, 12 березня 2012 09:20

Долгополов вийшов у третій раунд турніру в Індіан-Уеллс

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов до третього раунду Мастерса в Індіан-Уеллс.

У матчі другого раунду киянин, посіяний під 21-м номером, у наполегливому матчі зломив опір бельгійця Стіва Дарсіса: 6-7 (13) 6-3 7-5.

Матч тривав 2 години 45 хвилин. Наступним суперником Олександра стане кіпріот Маркос Багдатіс.

Раніше Долгополов вийшов у другий раунд парних змагань на цьому турнірі.

У стартовому матчі українсько-бельгійський дует Долгополов / Малісс обіграли французьку пару Маю / Сімон: 6-4 6-4.

Нагадаємо, що Долгополов і Малісс є торішніми тріумфаторами турніру.

Сергій Стаховський не зміг вийти до третього раунду цього Мастерса.

Киянин провів рівний матч проти сьомої ракетки світу чеха Томаша Бердиха, але не зумівши реалізувати жодного брекпойнта з 7 зароблених за матч, поступився: 7-6 (2) 3-6 4-6.

Леся Цуренко завершила свої виступи на турнірі WTA Premer в Індіан-Уеллс.

У матчі другого раунду киянка поступилася десятій ракетці турніру Франчесці Ск'явоне з Італії: 2-6 4-6.

Леся поступалася у другому сеті 1-5 і була близька до того, щоб зрівняти рахунок.

На рахунку українки - 9 подвійних помилок. Перемога в цьому матчі гарантувала б Цуренко місце в першій сотні світового рейтингу.

Зараз ви читаєте новину «Долгополов вийшов у третій раунд турніру в Індіан-Уеллс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua