пʼятниця, 26 жовтня 2012 11:04

Долгополов став чвертьфіналістом турніру у Валенсії

Долгополов за 1 годину 20 хвилин розібрався з Жілем Мюллером ФОТО: zimbio.com

21-а ракетка світу 23-річний українець Олександр Долгополов у другому раунді турніру в іспанській Валенсії добився перемоги над 63-м номером рейтингу АТР 29-річним Жілем Мюллером з Люксембургу.

Перша зустріч тенісистів тривала 1 годину 20 хвилин і завершилася з рахунком 6/4, 6/4 на користь уродженця Києва.

У кожній з партій Олександр зробив по одному брейку, в той час як його суперник не заробив жодного брейк-пойнта. Долгополов шість разів подав навиліт і допустив одну подвійну помилку. На рахунку Мюллера - сім ейсів і дві помилки на подачі.

Наступним суперником українця став іспанець Марсель Гранольєрс, який обіграв  Жіля Сімона з Франції, повідомляє GoTennis.ru.

Тим часом, Леся Цуренко вийшла до чвертьфіналу великого турніру ITF з призовим фондом 75 000 $ + H в Ізманінгу, Німеччина.

У другому раунді киянка, посіяна під 6 номером, у двох партіях обіграла Карін Кнапп з Італії: 6-4 6-4.

Наступною суперницею Лесі стане чеська тенісистка Кароліна Плішкова.

Зараз ви читаєте новину «Долгополов став чвертьфіналістом турніру у Валенсії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua