четвер, 10 травня 2012 17:01

Долгополов переміг Цонга і став чвертьфіналістом турніру в Мадриді

Тенісисти билися на корті 2 години 18 хвилин ФОТО: zimbio.com

10 травня у Мадриді (Іспанія) на турнірі АТР Mutua Madrid Open на відкритих кортах (ґрунт), з призовим фондом € 3,090,150 проходять матчі третього кола.

20-а ракетка світу, 23-річний українець Олександр Долгополов, посіяний 16-м, здобув важку перемогу в трьох сетах над п'ятим номером світового рейтингу, 27-річним французом Жо-Вілфрідом Цонга з рахунком 7:5, 3:6, 7: 6 (2).

Тенісисти билися на корті 2 години 18 хвилин. Обидва суперники зробили по 4 брейка. На рахунку українця 6 ейсів, 34 віннерсів при 1 подвійній і 37 невимушених помилках. Цонга 12 раз подав навиліт і за рахунок своїх активних дій виграв 32 очки, допустивши при цьому 2 подвійні й 31 невимушену помилки. Завдяки цій перемозі Олександр вийшов вперед в особистому протистоянні з французом - 3:2.

За вихід у півфінал турніру Долгополов зіграє проти переможця матчу Хуан-Мартін Дель Потро (Аргентина, 10) - Марін Чиліч (Хорватія).

Теніс. АТР. Mutua Madrid Open. Мадрид (Іспанія). Відкриті корти (ґрунт). Призовий фонд € 3,090,150. 56 учасників.

третє коло

Олександр Долгополов (Україна, 16) - Жо-Вілфрід Цонга (Франція, 4) - 7:5, 3:6, 7:6 (2)

Зараз ви читаєте новину «Долгополов переміг Цонга і став чвертьфіналістом турніру в Мадриді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua