пʼятниця, 06 листопада 2015 00:32

"Дніпро" розгромно програв "Сент-Етьєну" на виїзді

Монне-Паке відкрив рахунок у матчі "Сент-Етьєн" - "Дніпро"

Фіналіст Ліги Європи-2015 дніпропетровський "Дніпро" все далі і далі від захисту титулу. Після вояжу до Франції підопічні Мирона Маркевича ускладнили собі завдання виходу в плей-офф. "Дніпро" поступився "Сент-Етьєну" - 0:3.

Невеликої переваги у першому таймі вистачило французам, щоб відкрити рахунок. На 38-й хвилині Монне-Паке зіграв у стінку з Берічем, увійшов у штрафний майданчик і низом пробив у дальній кут.

На 52-й хвилині після прострілу з правого флангу Беріч з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у порожні ворота.

Ну і добив "Дніпро" на 65-й хвилині Амума, який розстріляв Бойка з району 11 метрів після серії рикошетів.

Але на цьому біди "Дніпра" не закінчилися. На 75-й хвилині Селезньов попросив заміну. У першому таймі він отримав сильний удар у голову. Очевидно, травма дала про себе знати, оскільки Євген весь час тримався за голову і за межі поля його винесли на носилках.

До того ж наприкінці зустрічі жовту картку отримав капітан "Дніпра" Руслан Ротань і пропустить наступний матч з "Лаціо". До речі, італійці в гостях обіграли "Русенборг" - 2:0, повідомляє "Сегодня".