понеділок, 31 жовтня 2011 00:29

"Дніпро" і "Арсенал" обіграли суперників з однаковим рахунком

Дніпропетровський "Дніпро" у матчі 15-го туру української прем'єр-ліги обіграв у Львові "Карпати" з рахунком 2:0.

Команда Хуанде Рамоса відкрила рахунок у матчі вже на третій хвилині поєдинку, коли ворота господарів поля вразив хорватський нападник "Дніпра" Калініч.

За вісім хвилин до завершення поєдинку гості подвоїли перевагу: красивий і точний удар зі штрафного з 18-ти метрів вдався Кравченку.

У ще одному недільному матчі київський "Арсенал" виграв у криворізького "Кривбасу" з рахунком 2:0.

У першому таймі Одібе вивів "канонірів" вперед у рахунку, а в другій 45-хвилинці Ковпак закріпив лідерство команди Леоніда Кучука, яка завдяки тій перемозі завершила перше коло чемпіонату України на четвертому місці.

Україна. Прем'єр-ліга

15-й тур

"Карпати" (Львів) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) - 0:2

Голи: Калініч, 3 (0:1), Кравченко, 82 (0:2).

"Арсенал" (Київ) - "Кривбас" (Кривий Ріг) - 2:0

Голи: Одібе, 28 (1:0), Ковпак, 62 (2:0)

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" і "Арсенал" обіграли суперників з однаковим рахунком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua