
Олександр Кучер став новим головним тренером СК "Дніпро-1".
Контракт з фахівцем уклали на два роки, повідомляє дніпровський клуб.
До оновленого тренерського штабу також увійшли: Юрій Ушмаєв, Андрій Кудимов, Валерій Городов, Євген Баришніков та Олександр Грицай.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Металіст" очолив Призетко, Кобін буде спортивним директором клубу
Кучер завершив кар'єру гравця в березні 2020 року. У липні став головним тренером новоствореного ФК "Метал", який згодом змінив назву на "Металіст".
На чолі харківського клубу наставник виграв групу Б другої ліги, а наступного сезону його команда посіла перше місце в першій лізі.
Олександр Кучер – вихованець столичних шкіл "Атлет" і "Динамо". Виступав за "Арсенал" Харків, "Металург" Донецьк, "Металіст", "Шахтар", "Карпати", а також за вірменський "Бананц" і турецький "Кайсеріспор".
Семиразовий чемпіон України, шестиразовий володар Кубка України, шестиразовий володар Суперкубка України, володар Кубка УЄФА.
У складі національної збірної України провів 57 матчів, забив два голи.
Коментарі