вівторок, 31 січня 2012 15:07

"Дніпро" з хокейним рахунком розірвав грузинський "Зестафоні"

"Дніпро" провів черговий товариський матч на зборах в Іспанії, на цей раз - проти грузинського "Зестафоні".

Обидві команди влаштували справжню гольову феєрію вже в першому таймі, на двох відправивши у ворота відразу шість голів. Особливо варто відзначити зусилля Коноплянки та Зозулі. Перший з цього дуету записав на свій рахунок дубль і зробив гольову передачу, а Зозуля ж відзначився одним результативним ударом і одним асистом.

У другому таймі команди вже не так активно йшли вперед, але ще чотири рази змусили арбітра показати на центр поля. Усі м'ячі забили футболісти "Дніпра" - спершу Мазух відзначився автоголом, а на 66-й хвилині Матеус виграв боротьбу у штрафному майданчику і з гострого кута пробив у дальній кут. Остаточний рахунок перед самим фінальним свистком встановили Бохашвілі і Шахов. 8:2 - більш ніж упевнена перемога "Дніпра".

Дніпро-Зестафоні 8:2

Голи: Зозуля, 10, Олійник, 20, Коноплянка, 23, 34, Калинич, 37, Матеус, 66, Бохашвілі, 89, Шахов, 90 - Раті, 40, Мазух, 57 (у свої ворота)

Дніпро: Лаштувка, Мазух, Кравченко (Шахов, 69), Мандзюк, Калинич (Зозуля, 69), Коноплянка, Олійник (Кулаков, 46), Зозуля (Матеус, 46), Пашаєв, Ротань (Бохашвілі, 73), Шахов (Жуліано , 46)

Зестафоні: Мамаладзе (Мешвеліані, 83), Ражамашвілі (Абціаурі, 46), Оніані (Хідешелі, 75), Бенашвілі (Гонгадзе, 46), Берая (Бабунашвілі, 46), Раті, Шарікадзе (Грігалашвілі, 46), Муджирі (Двалі, 46), Самушія (Горгеашвілі, 46), Гагошидзе (Саджая, 46), Грігалашвілі (Еліава, 46)

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" з хокейним рахунком розірвав грузинський "Зестафоні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua