субота, 22 січня 2022 21:15

"Динамо" здобуло другу поспіль розгромну перемогу на зборі в Іспанії

Владислав Кулач. Фото: ФК "Динамо"

У суботу, 22 січня, київське "Динамо" провело другий спаринг на навчально-тренувальному зборі в Іспанії.

Слідом за перемогою над іспанським "Атлетико Пульпіленьйо" (4:0) суперником підопічних Мірчі Луческу став представник чемпіонату Люксембургу - "Расинг Уніон", інформує офіційний сайт киян.

Різниця у класі відчувалася з перших хвилин. Хоча доволі довго довести атаки до акцентованого удару по воротах "біло-синім" не вдавалося.

У середині першого тайму Шапаренко пасом урозріз відправив у прорив Кулача, нападник увірвався до штрафного майданчика та з лівої ноги пробив повз воротаря.

На другий гол довелося чекати трохи більше десяти хвилин. Гармаш, отримавши м'яча на правому фланзі біля лицьової, оцінив ситуацію та м'яко навісив на лінію воротарського майданчика, де Вербич точно пробив головою.

Незабаром "біло-сині" довели рахунок до великого. Кияни організували швидку контратаку, Шапаренко зі своєї половини поля віддав пас на Циганкова, а Віктор на швидкості втік від захисника, і незважаючи на відчайдушні спроби опонента, навіть ціною фолу, зупинити атаку, зміг пробити точно по воротах із меж штрафного майданчика.

На 64-й хв. підопічним Мірчі Луческу вдалося збільшити свою перевагу. Бражко підкараулив суперників на помилці біля власного штрафного майданчика, вийшов на воротаря, обіграв його та закотив м'яча в порожні ворота

У підсумку 4:0 - друга поспіль розгромна перемога "Динамо".

"Динамо" проводить тренувальний збір в Іспанії. Команда Луческу проведе чотири товариські матчі.

У чемпіонаті України "Динамо" на два очки відстає від донецкього "Шахтаря".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" здобуло другу поспіль розгромну перемогу на зборі в Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua