четвер, 03 листопада 2022 23:51

"Динамо" завершило ганебний євросезон поразкою від "Фенербахче"

"Динамо" завершило ганебний виступ у єврокубках поразкою від "Фенербахче". Фото: ФК "Динамо"

"Динамо" завершили ганебний виступ у єврокубках сезону 2022/2023 поразкою від "Фенербахче" в Кракові.

Команда Мірчі Луческу, попри всі обіцянки футболістів до гри, не змогла гримнути дверима ‒ 0:2.

Динамівці доволі активно почали матч, побігли вперед. Та створити загрозу поблизу воріт турецького клубу їм не вдалося.

"Фенербахче" швидко перехопив ініціативу й почав турбувати захист "біло-синіх".

У середині першого тайму "Динамо" пропустило. Георгій Бущан, який повернувся до основи після травми, помилився на виході. М'яч відлетів до Арда Ґюлера. Перекинувши захисників і воротаря, 17-річний футболіст забив свій перший гол у єврокубках.

Парад помилок на цьому не завершився, і голкіпер разом із захисником ледь не догралися до другого пропущеного м'яча. Пощастило, що Валенсія з гострого кута не влучив у площину воріт.

І все ж кияни пропустили вдруге ще до перерви. Ґюлер подав кутовий, а Вілліан Аран перестрибнув усіх і зробив рахунок 0:2.

"Динамо" в першому таймі жодного разу не пробило в площину воріт стамбульського клубу. Статистика, яка ще раз підтвердила неспроможність "біло-синіх" грати на рівних навіть із командами Ліги Європи.

Українська команда знову діяла краще на старті тайму. Ванат навіть вибіг один на один із голкіпером, проте, мабуть, не повірив своєму щастю та пробив повз ворота.

Намагання відігратися ледь не завершилися ще одним пропущеним голом. Урятував Бущан, який ногою відбив удар гравця "Фенербахче" після виходу віч-на-віч.

На 68-й хв. "Динамо" залишилося ще й у меншості. Ілля Забарний дістав необов'язкову другу жовту картку й пішов відпочивати.

Луческу випустив наприкінці матчу Діалло. Самба навіть встиг ефектно пробити через себе, проте награти хоча би на гол престижу "біло-синім" не вдалося. А "Фенербахче" виграв групу й вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Динамо" вилетіло з єврокубків ще після попереднього туру після нічиєї з АЕК, тому тепер зосередиться на виступі в чемпіонаті України.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" завершило ганебний євросезон поразкою від "Фенербахче"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua