середа, 06 листопада 2019 21:20

"Динамо" Загреб та "Шахтар" не виявили сильнішого

Ісмаїлі має сьогодні підтримувати атаку "гірників". Фото рейтер

Добрий вечір!

Gazeta.ua розпочинає онлайн-трансляцію матчу 4 туру Ліги чемпіонів "Динамо" Загреб - "Шахтар".

Матч на столиці Хорватії на стадіоні Максимір матиме важливе значення в плані боротьби за друге місце в групі та вихід в плей-оф. "Гірники" та "Динамо" набрали у попередніх трьох матчах набрали по 4 очки. Переможець гри зробить серйозну заявку на вихід із групи. Нічия залишить команди на попередніх позиціях та визначить другу команду в групі в матчах, що залишилися.

До Вашої уваги стартові склди команд:

"Динамо" Загреб: Лівакович – Стоянович, Теофіль-Катрен, Періч, Леовац – Моро, Ділавер, Адемі – Ольмо, Оршич – Петкович

Запасні: Загорац, Шитум, Іванушець, Мубандже, Атіємвен, Г'їра, Кадзьор

"Шахтар": П 'ятов – Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі – Степаненко, Патрік – Марлос, Коваленко, Тайсон – Мораєс

Запасні: Шевченко, Хочолава, Болбат, Маркос, Дентінью, Тете, Сікан

Команди виставили звичні склади. Єдиною несподіванкою є вихід бразильця Додо, який раніше використовувався Каштру в ролі джокера команди.

Всі квитки на матч продано. Тому на "Максімірі" очікується аншлаг. Вболівальники будуть активно підтримувати своїх улюбленців.

2 хвилина. Тайсон небезпечно стріляє у дальній кут воріт "Динамо" і лівого кутка штрафної. М'яч розходиться зі стійкою воріт хорватів.

5 хвилина. "Динамо" намагається пресингувати суперника, але гості поки контролюють м'яч.

6 хвилина. Тайсон класно пройшов лівим флангом та віддав передачу на край штрафного Мораєсу, але Жуніор послизнувся

13 хвилина. Гол!Алан Патрік відриває рахунок. Господарі втратили м'яч в середині поля. Жуніор Мораес віддав гострий пас з правого флангу. Алану Патріку залишилося тільки з декількох метрів влучити у ворота.

18 хвилина. Поки "Шахтар" повністю контролює події на полі. У господарів поля нічого не виходить.

20 хвилина. Петкович мав можливість зрівнювати рахунок. Після помилки Матвієнка форвард "Динамо" бив метрів з 11. "Гірників" виручив П'ятов.

23. Марлос претендував на пенальті після розрізного пасу Тайсона. Але арбітр не повірив.

25 хвилина. Гол! Господарі зрівнюють рахунок в матчі. Подачу з правого флангу замикає Петкович. Верхову боротьбу програв Степаненко. Все розпочинається з початку.

34. "Шахтар" заробив небезпечний штрафний. У активі господарів перша жовта картка у матчі. Коваленко направляє м'яч дуже високо.

37. Алан Патрік був близький до дублю. Після його удар метрів з 22-25 м'яч задів когось із хорватів, але розминувся із кутом воріт.

40. Гравці "Динамо" Загреб вимагають пенальті. Ісмаїлі поклав руки на спину супернику. Арбітр прощає "гірників".

45. Знову господарі вимагають пенальті. Цього разу гравець господарів впав в боротьбі із двома захисниками "Шахтаря". Феліс Брих знову не побачив порушення правил.

45+2 Перший тайм завершився. "Шахтар" більше контролює м'яч. "Динамо" грає завдяки довгим передачам. Якість футболу поки не висока. Багато боротьби та єдиноборств на полі.

46 хвилина. Другий тайм розпочався. Без замін.

47 хвилина. Господарі проводять небезпечну подачу після штрафного. "Шахтарю" вдалося нівелювати загрозу. Жуніору Мораесу потрібна допомога лікарів.

51 хвилина. Додо обіграв захисника господарів поля у штрафному майданчику, але можливості для удару так і не знайшов.

56 хвилина. Ісмаїлі небезпечно проривався на лівому фланзі, але втратив м'яч.

58 хвилина. Господарі невдало розіграли кутовий. Тайсон розігнав перспективну атаку. Коваленко не зміг віддати поперечну передачу вздовж воріт на двох гравців, які набігали.

59 хвилина. "Шахтар" спасає поперечина. Кривцов блокує удар після виходу один на один з воротарем після чого м'яч потрапив у поперечину.

65 хвилина. "Шахтар" захопив ініціативу, але без небезпеки біля воріт суперника.

68 хвилина. Марлос зробив небезпечну передачу в штрафний майданчик хорваті. Ні Тайсон, ні Мораес не змогли переправити м'яч у ворота.

74 хвилина. Моро отримує другу жовту. Хорват грубо атакував Жуніора Мораеса. "Шахтар" отримав численну перевагу.

75. Матвієнко мав виводити гостей вперед. Лівакович рятує "Динамо" Загреб після удару в притул.

80. Марлос на рівному місці отримує другу жовту. Склади команд зрівнялися.

85. Гол! Петкович прийняв передачу на лінії штрафної "Шахтаря" та скинув на Іванушица. Той пробив точно у дальній кут воріт П'ятова. Тепер "гірникам" потрібно рятувати гру.

88 хвилина. Господарі починають затягувати час.

89 хвилина. Степаненко не може продовжити матч. На поле виходить Маркус Антоніо.

90 хвилина. Гол! П'ятов грубо помиляється. Не зміг перервати фланговий простріл. Адемі переправляє м'яч у пусті ворота.

90+2 хвилина. Мораес влучає в поперечку. Коваленко не зміг добити м'яч у ворота.

90+4 хвилина. Мораес забиває головою після подачі з лівого флангу. 3:2

95+5 хвилина. . "Шахтар" буде бути пенальті. Брих буде дивитися повтор.

9+7. Тете реалізовує пенальті. 3:3.

Матч завершено. Тепер "Шахтар" буде мати перевагу над "Динамо" в разі рівної кількості очок по очних матчах.

В іншій грі "Аталанта" зіграла у нічию з "Ман Сіті" 1:1.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" Загреб та "Шахтар" не виявили сильнішого». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua