неділя, 08 листопада 2020 16:17

Луческу вщент програв "Шахтарю"

Це буде перша гра Мірчі Луческу проти "Шахтаря" в чемпіонаті. Фото ФК "Динамо"

Добрий вечір!

Сьогодні відбудеться українське класико – "Динамо" прийматиме "Шахтар". Кияни вперше за багато років випереджають свого принципового суперника на 4 бали в турнірній таблиці.

І все було би нічого, якби не 12 хворих та травмованих футболістів "Динамо". Фактично, Луческу гратиме сьогодні без запасних. Варто згадати, що прохання про перенесення гри "Шахтар" залишив без уваги.

У "Шахтарі" – інша проблема. Хворі повернулися й виявили, що втратили місце в основі. Тепер треба повертати його. Ситуацію для "Шахтаря" ускладнює розгромна (0:6) поразка від менхенгладбаської "Боруссії", якої клуб зазнав минулого тижня.

Словом, обом колективам є що доводити на полі.

Тренери вже оголосили стартові склади.

"Динамо": Нещерет, Шабанов, Попов, Забарний, Кенджьора, Сидорчук, Андрієвський, Родрігеш, Циганков, Буяльський, Вербич

Запасні: Моргун, Сирота, Де Пена, Клейтон, Русин

"Шахтар": Трубін, Корнієнко, Матвієнко, Хочолава, Додо, Степаненко, Маркос, Тайсон, Марлос, Тете, Мораес

Запасні: П'ятов, Сіпріано, Болбат, Бондар, Майкон, Патрік, Коваленко, Соломон, Фернандо

Гра розпочалася!

2 хв. Марлос красиво обыграв Родрігеша й виходив на ударну позицію, але наступив на м'яч і впав.

4 хв. Тете вивалювався на ворота Нещерета після пасу від Мораєса, але невдало обробив і загубив момент.

6 хв. Циганков прорвався правим флангом, але пас на Родрігеша перехопили захисники.

10 хв. Академічно поки грають суперники. Бували в них і більш вогняні дебюти..

13 хв. Вербич із Буяльським розіграли простеньку комбінацію й претендували на кутовий, але арбітр Монзуль відкинула такі претензії.

15 хв. Тете наступив на ногу Попову й отримав першу жовту картку в грі.

17 хв. Сидорчук утратив м'яч, а Андрієвський мусив зупиняти Марлоса ціною жовтої картки. Удар зі штрафного парирував Нещерет.

21 хв. Циганков упав на Маркоса Антоніо й довго надавали допомогу бразильцю.

25 хв. Півтайму зіграли команди, а враження таке, що кияни грають перших 15 хвилин проти "Барси", а "Шахтар" продовжує гру проти "Боруссії".

29 хв. Таке враження, що нічия влаштовує всіх.

32 хв. Перший кутовий заробили динамівці на 32 хвилині.

34 хв. ГОЛ! Мораєс! Нещерет після подачі з лівого флангу банально не влучає по м'ячу, а Жуніору такі моменти тільки подавай. Удар головою в дев'ятку!

36 хв. Буяльський мав момент. Вийшов під кутом сам на сам, але вдарив слабенько. Трубін легко забрав м'яч.

38 хв. Вербич отримує жовту за фол на Степаненку.

42 хв. Під кінець тайму ініціатива в донеччан.

44 мин. Марлос збив Вербича и справедливо отримав жовту.

45 хв. А тепер Сидорчука вилучено! Збив Корнієнка й зробив це небезпечно. Вдесятьох залишилось "Динамо" на другий тайм. Перерва.

Це вже друга червона картка для Сидорчука в двох останніх матчах. Дуже складна ситуація в киян. Ніхто за поразку їх не дорікне.

Поновилася гра.

47 хв. "Шахтар" знову нікуди не поспішає і тепер його можна зрозуміти.

48 хв. Корнієнко, не може продовжити гру й готується до виходу на поле Сіпріано.

51 хв. Маркос Антоніо попереджений за удар ззаду в Андрієвського.

52 хв. Соломон виходить замість Тайсона.

55 хв. Картина в матчі залишається незмінною: "Шахтар" забрав м'яч і тримає його. Кияни в меншості не наважуються йти в активний відбір. Так гра і минає.

58 хв. Додо пройшов правим флангом і віддав на Маркоса Антоніо. Удар із лінії карного майданчика парирував Нещерет.

61 хв. Де Пена виходить на поле замість Вербича в киян. Русину Луческу, схоже, шансу не дасть ніколи.

64 хв. Соломон ударив для статистики. Нещерет це зрозумів.

66 хв. Гол! Степаненко вирішив теж ударити для статистики, але влучив у п'ятку Маркосу Антоніо. Нещерет не встиг зреагувати на рикошет.

69 хв. Родрігеш травмувався і Русин лише за таких умов отримує шанс. А в гірників Коваленко виходить замість Антоніо.

70 хв. Замість Мораєса виходить Фернандо, а Патрік міняє Марлоса.

74 хв. ГОЛ! Патрік забиває ударом у дев'ятку. Ніхто не накривав бразильця.

76 хв. Циганков ударив у площину. Є плюсик у киян.

81 хв. Занадто багато сили віддали підопічні Луческу в Барселоні. А тут ще й треба грати в меншості. Нічого не виходить у киян.

85 хв. Заспокоюється гра. Всім усе ясно.

89 хв. Русин торкнувся м'яча й відразу його збив Степаненко.