середа, 03 листопада 2021 00:19

"Динамо" вдруге програло "Барселоні"

У першому матчі кияни мінімально поступилися каталонцям. Фото: Reuters

Добрий вечір!

"Тварина я тремтяча чи право маю"? Саме під цим розкольниковським девізом має пройти матч київського "Динамо" проти "Барселони" в Лізі чемпіонів.

Каталонці нинішні – найслабша команда за всі часи. Клуб валиться і в Лізі чемпіонів і в чемпіонаті Іспанії. Він, фактично, без тренера, без мети, без руля й вітрил.

Ще рік тому ця фраза вважалася блюзнірською, але нині вже всім набрид переляканий футбол Мірчі Луческу – без прогресу, без душі й без надії. Зрештою саме ми – найтитулованіший футбольний клуб Східної Європи, за який виступали три володарі "Золотого м'яча". А граємо так, ніби вперше потрапили в Лігу чемпіонів: у першому таймі намагаємося відбитися, а в другому сподіваємося на контратаки. Закінчується все плачевно – побиттям і розгромом. То, може, не варто ганьбитися, а спробувати зразу грати у футбол?

Особливо проти нинішньої "Барселони".

А ось і склади команд. Дивіться, аналізуйте, вгадуйте, в який футбол гратиме сьогодні Луческу.

"Динамо": Бущан, Караваєв, Забарний, Сирота, Кенджьора, Сидорчук, Шапаренко, Де Пена, Циганков, Буяльський, Гармаш

Запасні: Бойко, Бурда, Шабанов, Тимчик, Шепелєв, Андрієвський, Вербич, Леднєв, Антюх, Вітіньйо, Рамірес, Шкурін

"Барселона": Тер Стеген, Альба, Гарсія, Лангле, Мінгеса, Бускетс, Гонсалес, Френкі де Йонг, Гаві, Фаті, Депай

Запасні: Нето, Пенья, Дест, Умтіті, Бальде, Араухо, Санс, Демір, Пуч, Люк де Йонг, Дембеле, Коутіньйо

Однак, слова словами, а гра почалася!

3 хв. Поки гості не дають динамівцям навіть доторкнутися до м'яча.

4 хв. Депай бив із 7 метрів, але встигли кияни заблокувати удар. Невеселий початок.

7 хв. Змусили господарі віддати м'яч Тер Стегену. А потім навіть атакували лівим фангом Караваєва.

10 хв. Кожна атака гостей призводить до більшої чи меншої пожежі в карному майданчику динамівців. Поки відбиваємося.

14 хв. Трохи вирівняли гру кияни й навіть пробують переходити на чужу половину поля.

16 хв. Знову дуже боягузливо й повіьно вибігає в контратаки "Динамо". Таке враження, що чекають пропущеного м'яча. І навіть глядачі не можуть розворушити це болото.

21 хв. Гарсія в гостей заробляє жовту картку за грубий фол проти Де Пени.

24 хв. Момент! Гармаш із Циганковим прорвалися по флангу, Віктор викотив під удар Шапаренкові, але удар в Миколи не вийшов. Шкода!

26 хв. А в наступній атаці Де Пена гарно пробив, але Тер Штеген довів, що він не даром їсть хліб у Барселоні.

28 хв. Шапаренко вивалився під кутом на ворота гостей, але пробив поруч зі штангою. Вже краще, але забити не вдається.

32 хв. Лангле влучає в штангу наших воріт, але робить це із явного офсайду.

36 хв. Знову гості надовго зачинили "Динамо" на нашій половині поля. Поки без явних моментів у каталонців.

39 хв. Важко сьогодні гравцям іспанського гранду вдається стримувати Шапаренка. Знову збили Миколу.

42 хв. Ніко Гонсалес дуже небезпечно бив головою, але м'яч застряг в ногах численних захисників.

45 хв. Буяльського нагороджує арбітр гірчичником. І перерва в нас.

У паралельному матчі "Баварія" прогнозовано перемагає "Бенфіку" – 2:1.

Поновилася гра в Києві.

47 хв. Гаві заробив жовту на Караваєві.

50 хв. Лангле зірвав атаку гостей невдалим навісом за ворота киян. Й зразу заробив попередження.

54 хв. Знову тривале володіння каталонцями й поки без серйозних загроз.

57 хв. Караваєв спробував влучити в дальню дев'ятку й зовсім небагато йому забракло.

62 хв. Ще трохи поатакували господарі, але навіть до натяків на небезпеку біля воріт Тер Стегена не дійшло.

64 хв. Пенальті ставить Хацеган. Картинно падав Фаті. Ну таких пенальті в наш час не ставлять. І скасовує пенальті Овідіу Хацеган.

68 хв. Уперед полізла роздратована "Барселона". Можна підловити гостей, які забувають про захист.

70 хв. Гол. Відкривають рахунок гості. Прогавили контратаку кияни й дали пробити Фаті по центру воріт. Був рикошет від Шапаренка. Пощастило каталонцям.

73 хв. Сидорчук претендував на кутовий після дальнього удару, але румунський арбітр не помітив, що м'яч перетнув лицьову лінію.

77 хв. Тимчик і Вербич виходять замість Де Пени і Кенджьори.

81 хв. Леднєв і Шепелєв змінюють утомлених Буяльського і Шапаренка.

83 хв. І найкраща атака киян. Циганков пробив, Тер Стеген парирував, а Вербич на добиванні не влучив у майже порожні ворота.

86 хв. Леднєв з таким прийомом м'яча може й далі сидіти на лаві запасних.

88 хв. Схоже, черговий матч і чергова поразка нашої команди. Жодного забитого гола. Ну нічого , з нашим рейтингом наступного року ми від Ліги чемпіонів відпочинемо.

89 хв. Забарний. Ну як так? після кутового вивалися на ворота й не зумів жорстко поставити ногу.

Все. Не зуміли організувати бодай одну атаку кияни в додані арбітром 5 хвилин. Третя поразка.

Наступну гру "Динамо" зіграє вдома, 23 листопада проти "Баварії". Поки в киян 1 очко після 4 матчів і останнє місце в таблиці.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" вдруге програло "Барселоні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua