пʼятниця, 18 січня 2013 19:22

"Динамо" розпочало 2013-й рік з поразки

Рік почався для Блохіна та "Динамо" невдало. Фото: segodnya.ua

Футболісти київського "Динамо" на зборі в Марбельї провели перший спаринг в нинішньому році. Суперником українців виступив угорський "Ференцварош". Олег Блохін у грі задіяв два склади, кожен з яких відіграв по 45 хвилин. Примітно, що гру в Марбельї відвідали Юрій Сьомін і генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко.

У першій половині у киян на поле вийшли Коваль, Селін, Михалик, Хачеріді, Сілва, Гусєв, Гармаш, Аруна, Безус, Ярмоленко. Рубен.

Гра почалася з пенальті, який заробив Ярмоленко і реалізував Гусєв. Перевагою володіли кияни, але на 33-й хвилині "Ференцварош" після кутового зрівняв рахунок.

Після перерви у "Динамо" на полі з'явилися Бойко, Люлька, Вукоєвич, Віда, Тайво, Богданов, Велозу, Кравець, Алієв, Мехмед, Кранчар.

Вже на 47-й хвилині українці вийшли вперед. Після удару Богданова Кравець першим опинився на добиванні. У середині таймі Беде зробив рахунок 2:2, а потім угорець знову забив гол головою, засмутивши Бойка в схожому стилі. Підсумкова поразка "Динамо" - 2:3.

Товариський матч

"Динамо" (Київ) - "Ференцварош" (Угорщина) - 2:3

Голи: Гусєв (7), Марк (33), Беде (55, 75).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розпочало 2013-й рік з поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua