неділя, 20 листопада 2011 21:38

"Динамо" розгромило вдома "Олександрію", Ярмоленко відзначився дублем

Київське "Динамо" в матчі 17-го туру української прем'єр-ліги з рахунком 4:0 розгромило вдома "Олександрію".

Вже на четвертій хвилині матчу нігерійський форвард "Динамо" Ідейє вдало підключився до розіграшу кутового удару, без шансів для Паньківа "розстрілявши" головою ворота "Олександрії".

Незважаючи на тотальну ігрову перевагу київської команди, другий м'яч у воротах гостей побував лише перед свистком на перерву. На 45-й хвилині Ярмоленко в оточенні чотирьох захисників пробив точно в дальній кут воріт суперників.

Розгром "Александрії" продовжився в другому таймі. На 57-й хвилині Алієв увійшов у штрафний майданчик, пробив, а м'яч від Назаренка зрикошетив у ворота "Олександрії".

Остаточну крапку в матчі поставив Ярмоленко, який за сім хвилин до фінального свистка вийшов один на один з Паньківим і переграв голкіпера команди Володимира Шарана.

Україна. Прем'єр-ліга

17-й тур

"Динамо" (Київ) - "Олександрія" - 4:0

Голи: Ідейє, 4 (1:0), Ярмоленко, 45 (2:0), Назаренко, 57, автогол (3:0), Ярмоленко, 83 (4:0).

ДИНАМО КИЇВ: Шовковський, Бетао, Алмейда, Даніло, Алієв (Нінкович, 80), Вукоєвич (Корреа, 84), Юссуф, Гусєв, Гармаш, Ярмоленко, Ідейє (Дуду, 73).

АЛЕКСАНДРІЯ: Паньків, Запорожан, Сидоренко, Довгий, Гітченко (Кременчуцький, 46), Калоуда (Назаренко, 46), Казанюк (Сахневич, 74), Таргамадзе, Ксьонз, Кабанов, Кралік.

Попередження: Ксьонз (16), Алієв (49), Алмейда (54), Кралік (65), Сидоренко (72), Даніло (88).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило вдома "Олександрію", Ярмоленко відзначився дублем». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua