вівторок, 23 липня 2024 23:05

"Динамо" розгромило сербський "Партизан"

"Динамо" забило "Партизану" шість голів у старті кваліфікації Ліги чемпіонів. Фото: Facebook.com/fcdynamoua

Київське "Динамо" розгромило белградський "Партизан" у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Матч завершився із рахунком 6:2. Гра відбулася у Польщі в місті Люблін на стадіоні "Арена Люблін".

На екваторі першого тайму рахунок відкрили гості. Фол Олександра Караваєва призвів до пенальті у ворота "Динамо", який реалізував бразилець Салданья - 0:1, пишуть "Суспільне Спорт".

На 40 хв паритет відновив Микола Шапаренко - після його удару з межі штрафного голкіпер відбивав м'яч у власні ворота.

До кінця першого тайму "Динамо" вже вело із різницею у два голи. Дальнім ударом від стійки киян вивів уперед Володимир Бражко, а Караваєву вже у компенсований час поцілити в кут допоміг рикошет від суперника - 3:1.

Владислав Кабаєв, асистент в епізоді з голом Шапаренка, довів перевагу до розгромної у другому таймі. Вінгер протягнув м'яч майже від центру поля і прицільно пробив з-за меж штрафного.

М'яч для "Партизана" відіграв Салданья, який замкнув простріл від партнера до центру воротарської зони.

Остаточний рахунок "Динамо" встановило голами у виконанні Дениса Попова і дебютанта Олександра Піхальонка. Хавбек збірної України відзначився у своєму першому матчі за киян вже у компенсований час і довершив перемогу - 6:2.

"Динамо" забило шість голів в одному офіційному матчі вперше від листопада 2021 року, коли перемагало "Чорноморець" у чемпіонаті України з рахунком 6:1.

6:2 - найбільша єврокубкова перемога "Динамо" з 2016 року, коли у групі Ліги чемпіонів кияни розгромили "Бешикташ" (6:0).

Олександр Шовковський виграв свій дебютний єврокубковий матч у статусі головного тренера.

Матч-відповідь Партизан - Динамо відбудеться 31 липня. У разі перемоги суперником "Динамо" у третьому раунді стане шотландський "Рейнджерс".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило сербський "Партизан"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua