неділя, 01 липня 2012 12:50

"Динамо" розгромило команду австрійської третьої ліги

Кранчар відкрив рахунок голам за "Динамо". Фото: fcdynamo.kiev.ua

Команда Юрія Сьоміна з рахунком 7:1 розгромила австрійський "Куфштайн".

Віце-чемпіон України вийшов вперед вже на третій хвилині, коли Ідейе замкнув простріл Сілви з правого флангу. Незабаром воротар в штрафний зніс Мехмед, і швейцарець чітко реалізував 11-метровий.

Третій гол у ворота Куфштайн влетів на 27-й хвилині. Мехмед справа подав на дальню штангу, Дуду скинув м'яч на Ідейе, і нігерієць ударом метрів з п'яти оформив дубль. Двічі вдалося відзначитися і Мехмеді - Адмір на 36-й хвилині, отримавши пас від Брауна, прицільно пробив з лінії штрафного.

Під завісу першого тайму перший гол за "Динамо" провів Ніко Кранчар - хорвату вдався красивий удар метрів з 26-ти, після якого м'яч опустився під поперечину. Після перерви склад киян значно змінився, але матч продовжився в односторонньому русі. Каверін в підкаті замкнув передачу Кравця на дальню штангу - 6:0. Правда, один м'яч австрійці таки забили - відзначився Ілдіз на 54-й хвилині. Підсумковий рахунок встановив Кравець, який заробив пенальті і сам його реалізував.

Динамо - Куфштайн 7:1

Голи: Ідейе, 3, 27, Мехмеді, 15 (з пенальті), 36, Кранчар, 43, Каверін, 49, Кравець, 85 (з пенальті) - Ілідіз, 54

Динамо: Бойко (Коваль, 46), Данило Сілва (Ель Каддурі, 46), Алмейда, Бетао (Юссуф, 46), Попов, Богданов (Аруна, 46), Рибалка, Дуду (Каверін, 46), Кранчар (Нінкович, 46 ), Мехмеді (Богданов, 60), Ідейе (Кравець, 46)

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило команду австрійської третьої ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua