субота, 14 квітня 2018 19:00

"Динамо" переграло "Шахтар", боротьба за чемпіонство продовжується

Вітаю! За кілька хвилин розпочнеться центральний матч 27 туру Чемпіонату України з футболу. В Харкові на ОСК "Металіст" донецький "Шахтар" приймає київське "Динамо". Вперше за довгий час "українське ель класіко" матиме справді важливе турнірне значення.

Матч може вирішити долю чемпіонства. "Гірники" випереджають "біло-синіх" на шість очок. "Киянам", щоб продовжити боротьбу за титул треба обов'язково перемагати. Нічия або перемога "Шахтаря" фактично зробить їх чемпіонами.

Це вже третій матч для команд в цьому сезоні. Варто відзначити, що гірники вже два матчі поспіль не можуть забити "киянам". В 13 турі команди розписали "суху" нічию в Києві. Матч другого туру, що також відбувався в Харкові, "динамівці" виграли з рахунком 1:0. Пропоную згадати, основні події того матчу.

Відомі стартові склади команд:

"Шахтар": Пятов - Бутко, Хочолава, Ракіцький, Ісмаїлі, - Марлос, Степаненко, Фред, Тайсон(к), А.Патрік, - Феррейра.

Запасні: Шевченко, Ордець, Додо, Зубков, Коваленко, Дентиньо, Кайоде

"Динамо": Бойко - Кедзьора, Шабанов, Бурда, Піварич, - Циганков(к), Шепелєв, Буяльський, Гармаш, Вербіч, - Бєсєдін

Запасні: Рудько, Морозюк, Гонзалез, Ротань, Миколенко, Мораєс, Мбокані,

Команди виходять на поле під спалахи вогню, цікава задумка.

Лунає гімн України у виконанні Юлії Антонової.

Цікаве спостереження: Марлос тримає руку на серці під час гімну, а половина українців - ні.

Головний арбітр матчу Костянтин Труханов дає стартовий свисток!

2' "Динамвіці" почали активно, високо пресингують.

4' Степаненко пробив з дальньої відстані. Поруч зі стійкою пролетів м'яч.

5' Перша жовта картка в матчі. Ферейра уявив себе Марадонною, хотів забити рукою, однак Труханов йому не повірив.

7' Поперечина! От і перший небезбечний момент. Кедзьора пробивав головою після подачі кутового. Каркас воріт рятує "гірників".

9' Відповідають гірники своїм моментом. Марлос закручував м'яч в дальній кут - поруч зі стійкою пролетів круглий.

15' Намагаються "біло-сині" грати першим номером. Помітно, що для "гірників" це стало несподіванкою.

18' Неприємний епізод, Циганков та Ісмаїлі зіткнулись головами. Медики на полі.

22' Бєсєдін пробивав головою після подачі Циганкова. Не вистачило точності форварду.

26' Непогану атаку провели "кияни". Двічі немагались вдарити пов оротах, але не вийшло. Спочатку захисник заблокував, а потім Шепєлєв пробив у свого партнера.

32' ГООООЛ! Шепелєв виводить "киян" вперед! Хочолава спочатку викотив м'яч на ногу півзахиснику киян, Шепелєв пройшов кілька метрів та пробив. М'яч залетів в ворота після невеличкого рикошету від спини того ж таки Хочолави.

38' Активніше забігали господарі після пропущеного м'яча. Перехопили ініціативу в киян, онак до удару справу пои не довели.

39' Поперечина! Марлос після прориву в штрафну пробив без шансів для Бойка. Лише каркас воріт врятував гостей.

42' Потужно виглядає "Шахтар" в останні хвилини. За останні 5 хвилин "гірники" створили більше моментів ніж за весь час до цього. Патрік пробив з лінії штрафного - вище воріт.

Другий тайм!

51' Активніше почали "гірники" другий тайм. Кияни чекають на слушну нагоду для контратаки.

54' Жовту картку отримує Гармаш за грубий підкат проти Ісмаїлі.

55' Пішла жара! Жовту отримує Ракіцький за грубий підкат.

58' Бойко тягне удар Патріка. Притиснув "Шахтар" гостей до своїх воріт.

60' Перша заміна в матчі. Замість Буяльського, який отримав ушкодження, на поле виходить Ротань.

63' Вербіч отримує жовту. Притримав Фреда за плече.

Гармаш і Степаненко по черзі небезпечно підкотились один під одного. В Гармаша вже є жовта, ризикує півзахисник. На місці Хацкевича, я б по швидше замінив Дениса, щоб не довелось догравати в меншості.

70` Ще заміни, Мбокані вийшов замість Бесєдіна. А Фонсека йде в ва-банк й випускає Дентінйо замість Степаненка.

71` Шабанов отримує жовту. розгораються пристрасті на полі. Напруга наростає з кожною хвилиною. Хочолава також отримує "гірчичника".

80` Трохи поштовхались Тайсон та Кедзьора. Потім Ісмаїлі пробивав з близької відстані, але прямо в руки Бойко.

82` Не дограв Гармаш матч до кінця. Замінив його Мораес. І в "Шахтаря" заміни. Кайоде виходить замість Марлоса. Коваленко замість Патріка. На цьому все, використали обидва тренери по три заміни.

Менше 5 хвилин до кінця основного часу. "Динамо" досить вдало стримує господарів поля. Не вдається "гірникам" створити по справжньому небезпечний момент.

Ну яке ж дербі без штовханини. Тайсон отримав жовту.

4 хвилини додає арбітр.

90+3` Вилучення "Чергова сутичка на полі. Жовта для Мбокані та Тайсона. Для бразильця вона вже друга. Дограватиме матч "Шахтар" без свого капітана. Заслуговував і Кайоде на червону, однак арбітр не помітив, як той вдарив Шабанова.

Фінальний свисток!

Кияни продемонстрували надійний оборонний футбол та перемогли. "Шахтар" вже в третьому матчі поспіль не може забити киянам. Відстань між командами зменшується до 3 очок.

Окрма подяка судівській бригаді на чолі з Трухановим, якісно відпрацював арбітр. Одне з не багатьох дербі, коли не суддя головна дійова особа матчу, а гравці.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" переграло "Шахтар", боротьба за чемпіонство продовжується». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua