неділя, 02 квітня 2017 16:38

"Динамо" цілий тайм знущалося з "Олександрії", "Карпати" виграли білоруське "дербі"

Ярмоленко зробив дубль в Олександрії. Фото: fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" в матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу здобуло вольову перемогу в гостях у "Олександрії". Зустріч на стадіоні "Ніка" завершилася з рахунком 1:4.

Господарі дуже гідно підготувалася до столичного гранду. Вже на 2-й хвилині матчу Огиря шокував уболівальників киян, забивши розкішний гол Рудьку.

Весь перший тайм команди виглядали на одному рівні. "Динамо" ніяк не могло налагодити свої фірмові гострі передачі з забіганням Ярмоленка. Лише кілька разів гостям вдалося потурбувати голкіпера олександрійців найгострішими моментами.

В другому таймі "біло-сині" змінилися. Столичні футболісти притисли господарів до воріт і раз по раз створювали небезпеку. На 59-й хвилині Бесєдін зрівняв рахунок, після чого "Олександрія" зламалася. Стала дуже помітна втома олександрійців, якою "Динамо" зуміло скористатися ще три рази.

Свій наступний поєдинок підопічні Сергія Реброва проведуть 9 квітня в Києві проти донецького "Олімпіка".

У паралельному матчі "Карпати" Олега Дулуба завдяки дублю Олександра Гладкого перемогли каменську "Сталь" іншого білоруського фахівця Леоніда Кучука. Львів'яни набрали 16 очок і перемістилися на 10-е місце, "сталевари" йдуть на восьмій позиції - 24 очка.

Чемпіонат України. 23 тур

"Олександрія" - "Динамо" - 1:4

Голи: Огиря, 2 (1:0). Бесєдін, 60 (1:1). Гармаш, 66 (1:2). Ярмоленко, 84 (1:3). Ярмоленко, 90 + 3 - з пенальті (1:4).

"Карпати" - "Сталь" - 2:0

Голи: Гладкий, 19 - з пенальті (1: 0). Гладкий, 44 (2:0).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" цілий тайм знущалося з "Олександрії", "Карпати" виграли білоруське "дербі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua