середа, 08 вересня 2010 14:33

Дикань пропустив перший гол у збірній України

Голкіпер московського "Спартака" Андрій Дикань пропустив перший гол у футболці національної збірної України. Сталося це у товариському матчі з Чилі – 2:1. Гол забив Маурісіо Ісла.

Для Диканя це вже друга гра за "синьо-жовту" команду. Дебютував Андрій у матчі проти Норвегії – 1:0.

"Дуже радий, що сьогодні вдалося перемогти. Наприкінці поєдинку команді не вистачило концентрації, можливо трішки розслабилися, - каже голкіпер після матчу з чилійцями. - Ми вже бачили, що цифри на табло підходять до 90-ї хвилини.

На гру з Україною наставник чилійців Марсело Б"єлса привіз п"ятьох учасників ЧС-2010 в ПАР.

"Чилійці не давали нудьгувати, але це була не найкраща їхня гра. Натомість, сьогодні ми зіграли дуже добре. У мене із захисникам повне взаємопорозуміння. Ми вже не перший місяць разом тренуємося і встигли одне одного добре вивчити."

На вересневий збір Калитвинцев викликав двох голкіперів. Андрій П"ятов зіграв проти Польщі (і теж пропустив один гол).

"Юрій Миколайович сам вирішував, хто проти якої збірної гратиме. У мене не було особливих побажань, щодо суперника."

Дикань запам"ятався трьома сейвами. На 18-й хвилині він відбив м"яч після потужного удару суперника метрів з двадцяти, на 50-й - перевів на кутовий м"яч, що летів у "дев"ятку", а вже в доданий арбітром час зберіг нам перемогу, зреагувавши на небезпечний удар у нижній кут.

Нагадаємо, 27 серпня 2010 Андрій офіційно перейшов з грозненського "Терека" у "Спартак".

"Gazeta.ua"

Зараз ви читаєте новину «Дикань пропустив перший гол у збірній України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua