Дежавю. Іспанія знову розтрощила Україну – 4:0

Дежавю.  Іспанія знову розтрощила Україну – 4:0
Востаннє Іспанія з Україною зустрічалася в 2015 році. Фото Рейтер

Добрий вечір!

Сьогодні один із визначальних матчів збірної України в Лізі Націй. На виїзді наша команда зустрічається із законодавцем мод у європейському та світовому футболі в 2008-2012 роках збірною Іспанії.

І хоч турнір вважається напівофіційним, але для самоствердження нашої збірної гра дуже важлива. Не програємо – вже добре, переможемо – взагалі перестанемо боятися будь-кого.

Іспанці називають нашу збірну найсильнішою у Східній Європі. От за дві години дізнаємося: або це справді так, або нам укотре зробили непотрібний комплімент.

Тренери команд оголосили стартові склади:

Іспанія: Де Хеа - Навас, Рамос, Пау Торрес, Регілон - Ольмо, Родрі, Тіаго, Меріно - Фаті, Морено

Запасні: Кепа, Симон, Карвахаль, Бускетс, Дієго Льоренте, Руїз, Ерік Гарсія, Гайа, Оскар, Родріго, Ферран Торрес

Україна: Пятов - Тимчик, Матвієнко, Кривцов, Михайличенко - Малиновський, Харатін - Ярмоленко, Зінченко, Яремчук - Марлос

Запасні: Бущан, Лунін, Соболь, Пластун, Сидорчук, Макаренко, Коноплянка, Супряга, Циганков, Мораес, Коваленко, Караваєв

Команди виходять на поле.

Гра почалася!

2 хв. Пенальті у наші ворота. Кривцов збив Фаті. Рамос забиває, хоча Пятов ледь не потягнув удар. Уже програємо – 0:1

7 хв. Сердиться Шевченко на неточний пас Тимчика. Він ще й при пропущеному м'ячі помилився.

10 хв. Зінченко хотів кинути в прорив Марлоса, але в гірника швидкість уже не та.

13 хв. Яремчук і Михайличенко наважилися на вилазку, але решта партнерів їх проігнорували.

16 хв. Знову небезпека! Рамос пробивав головою після кутового (яка новина!), але влучив у Пятова. Андрій з другої спроби накрив м'яч.

18 хв. Морено нас прощає. Вийшов сам на сам, але покотив повз ворота!

22 хв. Пішла тікі-така від Іспанії. Лише Фаті виокремлюється на загальному тлі. Нестандартно відкривається юний гравець.

24 хв. Фаті легко розхитав на фланзі Тимчика і пробив у дальній кут. Слава Богу, неточно. Поки наші виглядають ягнятами перед вовком. Особливо невдало діють розхвалені наші дебютанти – Тимчик і Михайличенко.

26 хв. Та зробіть вже щось із цим Фаті! Бив через себе з 3 метрів, але Матвієнко кинувся під удар, як під танк.

29 хв. Догралися! І знову Рамос. Простенький навіс Рамос перетворює на точний удар головою. М'яч перелітає через Пятова і 2:0.

31 хв. Враження ніби Іспанія проводить тренування з підвищеною відповідальністю. І третій гол ударом обвідним Ансу Фаті лише підтверджує це – 3:0. Ганьба!

37 хв. Родрі заробив попередження. Збив Малиновського.

39 хв. Нема навіть кого виокремити в України. І нема що згадати біля воріт Іспанії!

41 хв. Нічого собі! Михайличенко зумів пробити по воротах. І навіть влучив. Де Хеа розім'явся!

44 хв. Пятов під пресингом ледь не привіз собі гол. Пощастило, що суперник пробив вище воріт.

Короткий підсумок першого тайму: такий футбол нам не потрібний!

Без замін в України в другому таймі. Дивно.

48 хв. Бездарно розіграли штрафний наші. Кривцов пропустив на Ярмоленка, а той випустив м'яч за межі поля.

52 хв. Легким пресингом іспанці загнали Україну на її половину поля і відібрали м'яч.

55 хв. Заміна. Замість Марлоса вийшов Циганков. Взагалі нічим не запам'ятався португаломовний українець.

58 хв. У першому таймі в нас був один удар по воротах, а в другому взагалі не буде?

61 хв. Заміна в Іспанії. Замість Рамоса виходить Ерік Гарсія.

63 хв. Четвертий забили іспанці, але суддя змилувався над нами – офсайд.

65 хв. А в паралельному матчі Швейцарія зрівняла рахунок у матчі з Німеччиною – 1:1.

67 хв. Тепер зрозуміло, чому Україна вийшла без номінального нападника. А навіщо? Хіба ми збиралися забивати?

69 хв. Заміна. Оскар вийшов замість Родрі.

72 хв. Іспанія продовжує тренування з підвищеною відповідальністю. Три хвилини наші не могли торкнутися м'яча.

76 хв. Пятов потягнув удар Оскара. Плюс поперечка додалася до нашого щастя.

79 хв. Коваленко вийшов замість Ярмоленка.

81. Торрес тільки Фернан робить рахунок – 4:0. Розстріляв ворота.

84 хв. 14 років минуло від часу першого розгрому нас Іспанією. Відтоді нічого не змінилося. Так само ходимо в ярмі, ще краще ніж батьки ходили!

88 хв. Малиновський начудив. Втратив м'яч на рівному місці, а потім сфолив.

89 хв. То удар у площину в другому таймі буде?

90 хв. Єсть удар! Яремчук ледь покотив у руки Де Хеа!

Все, відмучилися!

Наступний матч збірна України в Лізі Націй зіграє в Києві, 10 жовтня проти збірної Німеччини.

Зараз ви читаєте новину «Дежавю. Іспанія знову розтрощила Україну – 4:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua