вівторок, 11 червня 2013 13:52

Дарина Зевіна виграла перший етап "Маре Нострум"

Зевіна перемогла на дистанції 200 м на спині ФОТО: abzac.org

У Монте-Карло (Монако) пройшов перший етап "Маре Нострум". За два дні змагань були визначені переможці та призери в 30-ти дисциплінах. Українки посіли два призових місця - перше і третє.

Дарина Зевіна перемогла на дистанції 200 м на спині з результатом 2.09,05, випередивши росіянку Дар'ю Устинову на 1,58 секунди. Бронзовим призером стала угорка Евелін Веражто, яка програла українці 2,11 секунди.

Марія Лівер фінішувала третьою на дистанції 50 м брасом (31,40). Перемогла Рута Мейлютіте з Литви (30,19), другою була росіянка Валентина Артем'єва (31,01).

Другий етап "Маре Нострум" відбудеться в Барселоні (Іспанія) 11-12 червня.

3. Марія Лівер (Україна) - 31,40

Зараз ви читаєте новину «Дарина Зевіна виграла перший етап "Маре Нострум"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua