четвер, 07 травня 2009 09:53

ЧС з хокею. США і Росія розіграють путівку у фінал

Збірна США в матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу з хокею, що відбувся 6 травня, здобула перемогу над збірною Фінляндії і вийшла в півфінал турніру, що проходить в Швейцарії. Матч Фінляндія - США завершився з рахунком 2:3: всі голи були забиті в другому періоді.

Рахунок в зустрічі відкрили фінни, проте в середині другого періоду наступив переломний момент матчу: за 5 хвилин американські хокеїсти закинули три шайби у ворота Пеккі Рінне. В кінці другого періоду Хювенен скоротив перевагу, проте більшого фіннам зробити не вдалося.

Переможну шайбу в росіян закинув Ілля Ковальчук

Таким чином, збірна США зіграє в півфіналі із збірною Росії. Російські хокеїсти раніше в середу обіграли збірну Білорусії з рахунком 4:3 - переможну шайбу закинув Ілля Ковальчук.

В четвер, 7 травня, відбудуться ще два матчі 1/4 фіналу: Канада - Латвія і Швеція - Чехія.

За матеріалами lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «ЧС з хокею. США і Росія розіграють путівку у фінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua