понеділок, 09 вересня 2013 16:46

"Чорноморець" забив десять м'ячів аматорському клубу
5

8 вересня "Чорноморець" на своїй базі в Совіньоні провів тренувальну гру з учасником чемпіонату Одеси "Люксеоном", який недавно став володарем Кубка міста.

Зустріч завершилася переконливою перемогою "моряків" - 10:0 (5:0). Голи забили: Фонтанельйо (5), Гай (11, 39), Бобко (18), Де Матос (37), Прийомов (64), Бакай (72), Слінкін (77), Вангелі (85), Рієра (88) .

Склад "Чорноморця": 1-й тайм - Безотосний (капітан), Бергер, Фонтанельйо, Сантана, Зубейко, Гай, К. Ковальчук, Де Матос, Бобко, Самодін, Антонов; 2-й тайм - Паст, П. Ковальчук, Мартиненко, Слінкін, Вангелі, Валєєв, Прийомов, Зубейко (Данченко, 61; Смирнов, 79), Рієра, Діденко (капітан), Бакай.

Сьогодні, 9-го вересня, команда зіграє ще один тренувальний матч. Суперником буде "Бастіон" (Іллічівськ). Гра пройде на стадіоні УТБ "Чорноморець" у Совіньоні. Початок о 17-00.

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" забив десять м'ячів аматорському клубу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua