субота, 01 жовтня 2016 19:07

"Чорноморець" у гостях двічі забив "Сталі"

У стартовому матчі десятого туру УПЛ "Чорноморець" обіграв "Сталь".

Матч пройшов у суботу на дніпровському "Метеорі" і завершився з рахунком 2:1 на користь команди Олександра Бабича.

Всі голи були забиті в першому таймі. На 29-й хвилині ганський нападник "Сталі" Кваме Карікарі відкрив рахунок. Протягом наступних десяти хвилин "Чорноморець" відігрався і вийшов уперед: забивали Дмитро Коркішко та Олексій Хобленко.

Відзначимо, що футболісти "Сталі" частіше били по воротах (8:4), подали більше кутових (9:1) і більше володіли м'ячем (51% проти 49% у "Чорноморця").

Після цього матчу в активі "Чорноморця" стало 17 очок (четверте місце), а в "Сталі" залишилося 7 очок (десяте місце).

"Сталь" - "Чорноморець" - 1:2 (1:2)

Голи: Карікарі (29) - Кокрішко (34), Хобленко (40)

Жовті картки: Карікарі (38), Задерака (59) - Хотчолава (11), Філімонов (28), Кокрішко (36), Третьяков (83)

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" у гостях двічі забив "Сталі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua