неділя, 21 лютого 2021 18:33

Чому "Інтер" розтрощив "Мілан"

Лаутаро Мартінес оформив дубль. Фото: Gettyimages.com

У центральному матчі 23-го туру чемпіонату Італії "Інтер" розтрощив "Мілан" - 3:0. Що потрібно знати про гру?

Матч мав ключове значення в боротьбі за чемпіонство. "Інтер" випереджав "Мілан" на одне очко. В разі перемоги команда Антоніо Конте могла відірватися від найближчого переслідувача на 4 очки. Перемога "Мілана" повертала 1-ше місце команді Стефано Піолі.

Гра проходила в середньому темпі. Обидві команди не поспішали, подовгу розігрували м'яча. По черзі володіли ініціативою. Ключовою стала реалізація. "Інтер" реалізував свої моменти, а "Мілан" - ні.

Лаутаро Мартінес оформив дубль. Аргентинський форвард в обох випадках забив в один дотик із близької відстані.

Ключовою стала реалізація. "Інтер" реалізував свої моменти, а "Мілан" - ні

Самір Ханданович став героєм матчу. Словенський голкіпер неодноразово рятував "Інтер". На початку 2-го тайму за декілька хвилин впорався із 3-ма складними ударами. Якби рахунок став нічийним, то ніхто не знає, як розвернулася б далі гра.

Оборона "Мілана" зіграла слабко. У випадку із 1-м голом - господарям не вистачило концентрації. Після небезпечного моменту вони просто виключилися із гри. Потім дозволили "Інтеру" розіграти комбінацію до деталей. У випадку із 3-м голом – не стримали Ромелу Лукаку.

Конте переграв Піолі. "Інтер" змусив суперника грати у зручний для себе футбол. Швидкий гол змусив "Мілан" розкриватися, що дало можливість команді Конте для контратак.

"Інтер" лідирує в чемпіонаті "Італії", маючи 53 очки. На 4 менше у "Мілана". Замикає трійку "Рома" з 43 пунктами. У наступному матчі чемпіонату Італії "Мілан" гратиме на виїзді з "Ромою", а "Інтер" прийматиме "Дженоа".

Зараз ви читаєте новину «Чому "Інтер" розтрощив "Мілан"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua