понеділок, 28 червня 2010 19:19

ЧС-2010. Голландія обіграла Словаччину і вийшла у чвертьфінал

У черговому матчі 1 / 8 фіналу чемпіонату світу збірна Голландії добилася перемоги над командою Словаччини - 2:1.

По ходу матчу голландці володіли перевагою і створили більше небезпечних моментів. У першому таймі рахунок відкрив Роббен, який накрутив відразу трьох словаків і сильно пробив у кут воріт.

Після перерви збірна Словаччини прокинулася і створила, щонайменше, два моменти біля воріт голландців. Але Штох не потрапив у ворота, а удар Віттека відбив голкіпер збірної Голландії Стекеленбург.

Не забиваєш ти, забивають тобі. На 84-й хвилині голландці швидко розіграли штрафний. Передача пішла на Кюйта, той скинув головою м"яч на Снейдера, якому тільки залишалася потрапити у ворота - 2:0.

Після цього ініціатива повністю перейшла до Голландії, але словаки примудрилися езще розмочити рахунок. Це Вітек забив свій четвертий гол на мундіалі, реалізувавши пенальті, призначений за фол на Якубко.

Таким чином Голландія перемогла 2:1 і вийшла у чвертьфінал. Сьогодні ввечері у матчі Бразилія - Чилі визначиться її наступний суперник.

Чемпіонат світу-2010, плей-офф, 1/8 фіналу

Голландія - Словаччина - 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Роббен (18), 2:0 - Снейдер (84), 2:1 - Віттек (90 +4, з пенальті).

Голландія: Стекеленбург, ван дер Віль, Хейтінга, Матайсен, ван Бронкхорст, ван Боммель, де Йонг, Снейдер, Кюйт, Роббен (Еліа, 71), ван Персі (Хунтелар, 80).

Словаччина: Муха, Пекарік, Шкртел, Дюріца, Забавник (Якубко, 87), Купка, Штох, Вайсс, Гамшік (Сапар, 87), Йендрішек (Копунек, 71), Віттек.

Попередження: Роббен (31), Кучка (40), Копунек (72), Шкртел (84).

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «ЧС-2010. Голландія обіграла Словаччину і вийшла у чвертьфінал ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua