Церемонія закриття Олімпіади завершилася грандіозним салютом
24

Вогонь Ігор XXX Олімпіади в Лондоні згаснув.

Офіційна церемонія закриття Ігор у Лондоні завершилася на Олімпійському стадіоні виступом групи The Who і грандіозним салютом, повідомляє РИА Новости.

Після того, як олімпійський вогонь Лондона погас, почався зворотний відлік до старту наступних літніх Ігор, які пройдуть в 2016 році в Ріо-де-Жанейро.

Всього на Іграх XXX літньої Олімпіади в Лондоні спортсмени 205 делегацій (204 національні і одна, яка виступала під прапором ОІ) розіграли 302 комплекти нагород. Спортсмени змагалися в 39 спортивних дисциплінах.

Збірна України завоювала на турнірі 20 медалей - шість золотих, п'ять срібних і дев'ять бронзових, зайнявши 14-е місце в медальному заліку. Український прапор на церемонії довірили нести важкоатлету Олексію Торохтію.

Перше місце в загальнокомандному заліку посіла збірна США, в активі якої 104 медалі: 46 золотих, 29 срібних і 29 бронзових. Друге місце посіла команда Китаю з 87 нагородами (38, 27, 22). На третьому місці фінішували господарі Ігор британці з 65 медалями (29, 17, 19).

Зараз ви читаєте новину «Церемонія закриття Олімпіади завершилася грандіозним салютом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua