понеділок, 01 квітня 2013 16:57

"Челсі" вибив "МЮ" з Кубка Англії
8

Лондонський "Челсі" завдав поразки "Манчестер Юнайтед" у повторному матчі чвертьфіналу Кубка Англії з футболу.

Перша зустріч, що пройшла в Манчестері 10 березня, завершилася внічию - 2:2. У переграванні, яку суперники провели в понеділок в Лондоні, господарі поля здобули перемогу з рахунком 1:0. Автором єдиного м'яча став форвард Демба Ба, який вразив ворота гостей на 49-й хвилині.

Зустріч пропускав один з провідних нападників "МЮ" Вейн Руні. Він отримав травму паху, перебуваючи у розташуванні збірної Англії.

У півфіналі, який відбудеться 14 квітня, "Челсі" зіграє з "Манчестер Сіті". У другому півфіналі днем раніше зустрінуться "Міллуолл" і "Віган", повідомляє "Р-Спорт".

Кубок Англії

1/4 фіналу

Перегравання

Челсі - Манчестер Юнайтед 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 49 Д.Ба.

Челсі - Чех, Аспілікуета, Іванович, Давід Луїз, Е. Коул (Бертран, 22), Е. Азар, Оскар (Мозес, 90), Обі Мікел, Рамірес, Мата, Д.Ба (Торрес, 90).

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Ріо Фердинанд, Джонс, Смоллінг, Евра, Клеверлі (ван Персі, 61), Керрік, Валенсія, Нані (Гіггз, 65), Х. Ернандес, Велбек (Ешлі Янг, 80).

Попередження: Клеверлі (54), Бертран (60), Аспілікуета (77), Мата (89), Оскар (90).

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" вибив "МЮ" з Кубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua