субота, 25 лютого 2012 19:14

"Челсі" розгромив "Болтон" і перервав безпереможну серію

"Челсі" перервав свою четирехматчевую серію без перемог у рамках чемпіонату Англії, перемігши на своєму полі "Болтон" в рамках 26-го туру. Матч на стадіоні "Стемфорд Бридж" завершився з великим рахунком 3:0.

"Ньюкасл Юнайтед" зіграв внічию на своєму полі з перебувають в зоні вильоту "Вулверхемптоном" - 2:2, а "Вест Бромвіч Альбіон" розгромив у себе вдома "Сандерленд" - 4:0.

Чемпіонат Англії

Прем'єр-Ліга. 26-й тур

Челсі (Лондон) - Болтон Вондерерс (Болтон) - 3:0

Голи: Луїс, 48 (1:0); Дрогба, 62 (2:0); Лемпард, 79 (3:0).

Ньюкасл Юнайтед (Ньюкасл-апон-Тайн) - Вулверхемптон (Вулверхемптон) - 2:2

Голи: Сіссе, 6 (1:0); Гутьєррес, 18 (2:0); Джервіс, 50 (2:1); Дойл, 67 (2:2).

Вест Бромвіч Альбіон (Вест Бромвіч) - Сандерленд (Сандерленд) - 4:0

Голи: Одемвінгі, 3 (1:0); Моррісон, 41 (2:0); Одемвінгіє, 49 (3:0); Ендрюс, 90 (4:0).

Віган Атлетік (Віган) - Астон Вілла (Бірмінгем) - 0:0

Куинз Парк Рейнджерс (Лондон) – Фулхэм (Лондон) – 0:1

Голы: Погребняк, 7 (0:1).

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" розгромив "Болтон" і перервав безпереможну серію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua